סכנין יוצאת לטדי בסגל חסר. טל בנין: "בכל מקום זו הזדמנות טובה להתחיל עם ניצחון"

בני סכנין יוצאת לטדי ללא אזולאי, פאס, כליבאת ואבו סאלח שצפויים להיעדר. בנין יערוך הופעת בכורה על הקווים: "בכל מקום זו הזדמנות טובה להתחיל עם ניצחון".

בני סכנין תצא הערב(שני) למפגש חשוב בטדי מול בית"ר ירושלים, מפגש שתמיד בעל משמעות גדולה עבור המועדון מהמגזר. סכנין תגיע למשחק הזה לראשונה עם מאמן חדש על הקווים, השלישי שלה העונה, וזהו טל בנין אשר יערוך את הופעת הבכורה שלו.

טל בנין באימון הבכורה בסכנין

מבחינת סגל הקבוצה, מי שייעדרו הם מוחמד כליבאת, אוסמה חלאילה ושלומי אזולאי שלא התאמן במהלך השבוע. כמו כן גם אברהם פאס לא צפוי לקחת חלק במשחק בעקבות פציעה שנמשכת וכמוהו גם עלאא אבו סאלח על אף ששותף באימון האחרון.

מבחינת תרגול ההרכב הפותח להערב, בנין לא תרגל הרכב אחד בלבד וערך מספר ניסיונות. מי שצפויים לקבל את הקרדיט באחד עשר שלו הם מארון גנטוס וסארי פאלח כשגם תמבי סגס תורגל לפרקים כבלם בהגנה לצד וונדרסון ועלי עותמאן. בחלק ההתקפי תרגל המאמן לפרקים את עידן שמש והחלוץ החדש אמיר חלאילה (שסכנין נדרשת להסדיר את מעברו) יחד בחוד ומעניין יהיה לראות האם יפתח עם שניהם כשגם מידו בתמונה. בנוסף, מי שצפוי לשוב להרכב הוא הקשר ישראל זגורי.

שחקני הקבוצה במהלך האימון

מאמן בני סכנין החדש טל בנין שיערוך הופעת בכורה על הקווים אמר לקראת משחקו הראשון: "שלושה אימונים שבהם עשינו עבודה על כמה עקרונות של משחק הגנה והתקפה, דיברנו על מה שצריך לשפר. זה אימוני היכרות אך תוך כדי תנועה לא מוותרים על שום דבר ומגיעים למשחק מאוד חשוב עבור סכנין ורוצים לשפר את המיקום שלנו בליגה".

על סגל הקבוצה: "הסגל הקיים הוא מספיק טוב, צריך לסדר כמה דברים שקשורים לעקרונות משחק, נכנסתי לתוך מסגרת של שחקנים שרוצים להצליח".

מאמין בסגל הקיים. בנין

על הרקע שלו במשחקים דומים: "היו לי מפגשים שהם אמנם לא סכנין מול בית"ר אבל לא פחות טעונים, בסך הכל כשאתה חווה כל כך הרבה ככדורגלן ומאמן אתה יודע מה נדרש ומה זה אומר, באתי לפה עם הרבה רעב להצליח יחד עם השחקנים וקיבלתי את זה גם מהם ונראה לי שזו התחלה טובה. בכל מקום זו הזדמנות טובה להתחיל עם ניצחון".

עוד הוסיף בנין על היריבה: "בית"ר היא קבוצה עם שחקנים עם איכויות שיכולים לעשות את ההבדל, הם עושים עונה די טובה ואפילו יכולים להתחרות על אליפות. אנחנו מייצגים קהל מספיק גדול. על הרדיוס? אם זה יעבור בשקט, צריך להתחיל לחשוב איך לקדם את זה למצב בו שני הקהלים יוכלו גם ליהנות ממשחק אחד".

בנוגע לחיזוק, סכנין ממשיכה לחפש חיזוק לפני סגירת חלון ההעברות ולאחר שצירפה את אמיר חלאילה, הקבוצה בוחנת אופציות של שחקנים זרים. כפי שפורסם אתמול באתר יאללה ספורט, אחד המועמדים הוא ריבאלדיניו הברזילאי ופיליץ' הקרואטי אשר הוצעו לקבוצה.

בנוסף אליהם, אחד השחקנים שנמצאים על הכוונת הוא החלוץ ג'ורדן פושה שמשחק בהפועל רעננה ואנס דאבור אשר מכיר באופן אישי את בנין ולא מן הנמנע שבימים הקרובים יתחילו המגעים עם השחקן שמשחק בבני לוד.

#בניסכנין

כתבות נוספות