אכסאל סיימה בתיקו מול צור שלום והגדילה את הפער מהמקום הראשון

הפועל אכסאל הצליחה לחזור מפיגור מהיר ולהשלים מהפך על צור שלום, אך ספגה שני שערים בדקות הסיום שקבעו תיקו 3-3 דרמטי וחלוקת נקודות בין הקבוצות. הפער מהמוליכה הפועל "רובי שפירא" גדל לשלוש נקודות.

 

הפועל אכסאל התארחה היום(שני) במגרש בצור שלום למשחק שישלים את סדרת משחקי המחזור שחלקם נדחו בעקבות מזג האוויר הסוער בסוף השבוע. אכסאל הגיעה למשחק לאחר שהמוליכה הפועל רובי שפירא ניצחה בשבת האחרונה את הפועל אום אל פחם והיא ידעה שעליה לאסוף את מלוא הנקודות על מנת להישאר צמודה אליה במרחק נקודה אחת.

 

לאחר שתי דקות בלבד מפתיחת המשחק, אי הבנה בין אלירן חודדה ודור הלוי הבלמים שניסו להרחיק את כדור שהגיע לרחבת אכסאל נוצלה על ידי חלוץ צור שלום עדן יניב שהכניע את מועין חלבי שפתח בשער במקומו של אוהד דוד וקבע יתרון 1-0 למארחת. 

 בכורה על הקווים באכסאל. אוזן

 

השוויון של אכסאל הגיע בדקה ה-38' כאשר עומר בוארון בצד השמאלי שלח כדור לתוך הרחבה למועמר קראקרה שבעט אותו, אך תום אלמדון הדף כדור שהגיע מוכן לניר אברג'יל שהכניס את הכדור לתוך הרשת והשווה את התוצאה.

 

בדקה ה-50' הפועל אכסאל השלימה מהפך משער שכבש מועמר קראקרה מכדור ששלח לו בן מלכה. בדקה ה-65' זה היה נראה שהמשחק הולך לכיוון הכרעה לאכסאל כאשר שוב בן מלכה הרים כדור קרן שפגע בגבו של אור מזמר בלם צור שלום ונכנס לרשת בדקות אלו גם יצא ניר אברג'יל ונכנס ניקולס פלצ'וק שערך את הופעת הבכורה שלו. 

 מועמר קראקרה

צילום: נזיה סולטאן 

 

הדרמה הגדולה של המשחק הזה החלה בדקה ה-87' כאשר שגיא סבג אקס הקבוצה קיבל כדור מצד שמאל, הניע אותו בתוך הרחבה ובעט כדור קשתי לתוך הרשת באמצעותו צור שלום צימקה את התוצאה ל2-1.

 

בתוך תוספת הזמן חוסאם אבו סאלח עשה עבירה על שגיא סבג באיזור הרחבה והשופט שרק לעבירה, שגיא סבג ניצל את זה ושלח כדור לחיבורים שקבע חלוקת נקודות בין השתיים בתום המשחק שהותיר את הפועל אכסאל במקום השני והגדיל את הפער שלה מהמוליכה הפועל רובי שפירא לשלוש נקודות לאחר שזו ניצחה השבוע את הפועל אום אל פחם.


מי שחשב שהמשחק נגד צור שלום יהיה טיול אז טעה ובגדול, צור שלום נחשבת לקבוצה ביתית והמגרש הביתי שלה הוא מבצר עבור הקבוצה ובנוסף לכך לא ניתן לשחק בו הרבה כדורגל. באכסאל אמנם רצו לנצח את המשחק ולהתרחק משאר היריבות וניצחון הערב היה יכול להעניק הרבה שקט לקבוצה לקראת המחזור הבא, אולם בכדורגל הכל אפשרי ובתום משחק מרובה שערים ודרמה גדולה, אכסאל תצטרך להסתפק בנקודה אחת בלבד עד המחזור הבא.

 

במשחק נוסף שהתקיים במסגרת המחזור עירוני טבריה שבשבוע האחרון הצטרף לשורותיה באופן רשמי הבלם מהראן אבו ריא הפסידה בתוצאה 1-0 להפועל הרצליה. 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

כתבות נוספות 

Please reload