עדיין כאן: למרות עונה מאכזבת לרעננה, מוחמד שכר מסומן כפוטנציאל גדול וינסה להטביע את חותמו בליגה

רעננה בעונה קשה ונאבקת על הישרדות, אך מחזיקה באחד מהשחקנים הצעירים בעלי הפוטנציאל הגדול בליגה: מוחמד שכר הצטרף השבוע לאימוני הנבחרת הצעירה וממשיך לצוד את עיני מספר קבוצות בליגת העל, החלוץ הצעיר עוד לא אמר את המילה האחרונה וינסה להטביע את חותמו בליגה העונה.

אמש סיימה רעננה בתיקו 1-1 את משחק הליגה שלה מול בני יהודה. אמנם הקבוצה מהשרון לא בעונה טובה ונמצאת בסכנת ירידת ליגה, אך מי שמביט היטב על משחקיה האחרונים לבטח יצוד את עיניו שחקן הקבוצה מוחמד שכר. חלוצה הצעיר בן ה-21 של הפועל רעננה לקח השבוע חלק באימוני הנבחרת הצעירה וינסה לצוד בחודש הקרוב לא רק את עיני הסקאוטים בליגת העל, אלא גם את אנשי המקצוע בנבחרת שכן הוא שואף לערוך הופעה ראשונה בהרכב הנבחרת הצעירה.

מלבד אירועי הנבחרת, שמו של החלוץ המוכשר של רעננה הוזכר לאחרונה בלא מעט מסדרונות בליגת העל כאשר אמנם מבחינה מספרית החלוץ שסיים את העונה שעברה עם שישה שערי ליגה במאזנו עדיין לא כבש שערים העונה, אך מי שמביט על המשחק שלו רואה שיש כאן פוטנציאל גדול. כזכור, בעונה שעברה היה שכר מהשמות החמים ביותר על המדף בליגת העל כאשר שמו עלה כמועמד לקבוצות הבכירות אך לבסוף בחר לחדש את חוזהו בקבוצה מהשרון.

מוחמד שכר במדי הנבחרת

לאחרונה מי שהביעה עניין בחלוץ הצעיר היא מכבי נתניה כשעלו מספר אפשרויות לחיבור בין הצדדים והמעניינת ביותר היא אופציית רכישה עתידית של שכר שעניינה את המועדון שחזר העונה לליגת העל. כזכור, לא מעט קבוצות בליגה כשהבולטת ביניהן הייתה בני סכנין הביעו עניין בחלוץ המחזיק בתג מחיר גבוה במיוחד עוד בפתיחת העונה ולבטח לרעננה יהיה קשה לשמור על השחקן הצעיר והמבטיח לעוד תקופה ארוכה.

מוחמד שכר

צילום: אורטל דהן זיו

#מוחמדשכר #ראשי #ראשי1

כתבות נוספות