תיקו ללא שערים בין כפר כנא לטירה. טיטי:"נקודה צודקת לשתי הקבוצות"

כפר כנא וטירה נפרדו בתיקו וחלוקת נקודות. טיטי: "נקודה צודקת לשתינו, אנחנו מסתכלים לעבר משחקי הבית הקרובים ושם זו המלחמה שלנו".

הפועל כפר כנא אירחה היום(שבת) את מ.ס טירה למשחק שהחזיר באופן רשמי את שתי הקבוצות מהפגרה. שתי הקבוצות הגיעו למשחק כשהן זקוקות מאוד לנקודות, כפר כנא על מנת לשבור את רצף המשחקים ללא ניצחון ואילו טירה על מנת לברוח מהתחתית הבוערת. 

מבחינת הרכבי הקבוצות, מי שלא לקח חלק במשחק הוא קשר מ.ס טירה שלום אדרי כפי שפורסם באתר יאללה ספורט אמש ששיתופו מוטל בספק. מצד כפר כנא, פתח בהרכב הרכש החדש ואיל חרבאוי. 

 הופעת בכורה בהרכב כפר כנא. חרבאוי

המחצית הראשונה הסתיימה ללא שערים וללא מצבים רבים ובמחצית השנייה ראינו משחק מעניין יותר כאשר בדקה ה-50' נרשם ניסיון ראשון לכפר כנא, ענאן נסראלדין הוציא בעיטה חופשית לעבר הרחבה אך היא לא התממשה לכדי מצב מסוכן. מי שכן הצליחה להגיע למצב מסוכן באותן דקות היא מ.ס טירה כאשר אלירן שמש רשם החמצה גדולה מכדור ששלח לעבר השער אך חלף ליד הקורה.

בדקה ה-64' שוב טירה ניסתה את שלה אך הבעיטה מחוץ לרחבה יצאה החוצה. באותה דקה בוצע גם חילוף בשורות כפר כנא כשאיציק נאש פינה את מקומו למישל חליל. טירה לא הפסיקה לחפש את שער היתרון ושוב שמש במרכז העניינים כשכדור שהוכנס לרחבה הגיע לראשו אך נהדף לקרן.

הקהל שהגיע לתמוך במ.ס טירה

בדקה ה-73' הגיע המצב המסוכן ביותר לכפר כנא המשחק הזה כשמוטי מלכה שלח בעיטה אדירה לעבר השער שהמשקוף מנע ממנה להיכנס ולהעניק יתרון למקומיים. באותן דקות בוצעו חילופים בצד שתי הקבוצות כאשר אלירן שמש פינה את מקומו בצד האורחים ואמיר נפאע פינה את מקומו לחסיב אבו רוקון שערך הופעת בכורה.

שתי הקבוצות חיפשו בדקות הסיום לעלות ליתרון ולהכריע את המשחק הזה אך בסופו של דבר הוא הסתיים בחלוקת נקודות שמצד טירה לאור העובדה שמדובר במשחק חוץ וזו עוד נקודה לקופה, העניינים אולי יותר רגועים מכפר כנא שרשמה את משחקה התשיעי ללא ניצחון, נתון מדאיג שעלול לייצר לחץ בהמשך.

מוחמד סמארה ופאיד חסון על הקווים

עבד טיטי יו"ר מ.ס טירה אמר בסיום המשחק: "כל נקודה ברכה. היינו יכולים לנצח אם לא ההחמצה הענקית של שמש, אבל סף הכל היה משחק שקול ונקודה צודקת לשתי הקבוצות שהמטרה שלהן להישאר בליגה. אנחנו מסתכלים לשני משחקי הבית הבאים שזה המלחמה שלנו". 

שלום אדרי ביציע 

#מסטירה #הפועלכפרכנא

כתבות נוספות