חלוקת נקודות בין שמשון כפר קאסם לאור יהודה במשחק הצמרת בדרום, ניצחון גדול לג'ת על פרדסייה

ליגה ב' דרום: חלוקת נקודות, שוער שמשון עצר פנדל לאחיו וחלוקת נקודות במשחק העונה של שמשון כפר קאסם. צעירי טייבה עלתה למקום השני וג'ת עשתה ניצחון גדול על פרדסיה.

משחק העונה ללא ספק היה בין מוליכת הטבלה שמשון כפר קאסם כשבמאזנה 41 נקודות לבין סגניתה עירוני אור יהודה אשר במאזנה 35 נקודות. יותר מ-800 אוהדים הגיעו לצפות במשחק ולעזור לשמשון המוליכה לנצח.

המשחק התחיל די רגוע מצד שתי הקבוצות עד הדקה ה-22' השופט פסל שער לאיוב אבו סביט בטענה שהוא דחף שחקן בזמן הכיבוש שלו, טענה שלא התקבלה בצד שמשון כפר קאסם שם טענו לשער חוקי לחלוטין אך בסופו של דבר שתי הקבוצות הסתפקו בתיקו עד סיום המחצית הראשונה.

במחצית השנייה אור יהודה נותרה בעשרה שחקנים כאשר אחד משחקניה הורחק בהחלטת השופא בצהוב שני ובדקה ה-69' משה סלמונוביץ' העלה את כפר קאסם ליתרון המיוחל אותו חיפשה. בדקה ה-74' שוב הרחקה, הפעם בצד כפר קאסם כאשר השופט הרחיק את המחליף אמיר בדיר והשאיר גם את המארחת בעשרה שחקנים.

בדקה ה-75' השופט שרק לכדור עונשין לטובת אור יהודה, אלירן שערי ניגש לבעוט אך הכדור שלו נהדף על ידי אחיו דניאל שערי. מספר דקות חלפו ואז הגיע שער השוויון שחיפשה אור יהודה מרגליו של ארנון טמיר. רצף האירועים במשחק הזה לא הסתיים כך ובעקבות מקרה שטותי של שחקן שמשון עבדאללה שעבאן הוא הורחק בדקה ה-82' והשאיר את קבוצתו בתשעה שחקים עד דקות הסיום ובסופו של דבר משחק העונה הסתיים בתיקו 1-1 וחלוקת נקודות בין השתיים.

שחקני שמשון כפר קאסם ואור יהודה

צילום: לוטפי עיסא

הפועל איחוד בני ג'ת ממשיכה ביכולת הטובה ורשמה משחק שמיני ללא הפסד לחניכו של המאמן המוצלח מוחמד עוודי, אך הפעם היה לה משחק קשה נגד פרדסיה אך התעלתה על יריבתה וניצחה אותה 4-2.

ג'ת פתחה את המשחק עם לחץ כדי לכבוש את הראשון ובדקה ה-13' זה הגיע ועדן בן מנשה העלה את קבוצתו ליתרון מבעיטה חופשית נהדרת ששלח ממרחק 24 מטרים. ג'ת לא הסתפקה בשער אחד והמשיכה ללחות, שש דדקות בלבד חלפו ושוב עדן המשיך ביכולת הטובה שלו והפעם הוא בישל כדור מצוין לעידו אביטן שלא התבלבל מול השער והעלה את קבוצתו ליתרון 2-0. פרדסיה התעוררה ובדקה ה-28' היא חזרה למשחק משער של החלוץ אור ממן שצימק את התוצאה ושלח את הקבוצות להפסקה ביתרון 2-1 למארחת.

במחצית השנייה פרדסיה נכנסה בטירוף בכדי להשיג את התיקו ובדקה ה-75' עומר שלמה כבש את השני והכניס את שחקני ג'ת להלם. לא עברו חמש דקות ועודאי בדראן השתלט על הכדור, עבר שני שחקנים ובועט מ-16 מטרים אל הפינה של השער ובכך החזיר את ג'ת להוביל. הסיפור לא הסתיים כך ומי שסגר אותו ונתן את הפיניש הוא אבי חי עם שער יפהפה בדקות הסיוםשקבע ניצחון 4-2 להפועל איחוד בני ג'ת.

שחקני ג'ת חוגגים

צעירי טייבה ממשיכה לרדוף אחרי אור יהודה ושמשון והפעם היא ניצחה 1-0 נגד נחלת יהודה משערו של החלוץ הלוהט קובי דומר שהעלה את הקבוצה למקום השני עם הפרש 5 נקודות מהמוליכה שמשון כפר קאסם.

שמשון בני טייבה שגם היא רוצה להיות בין החמישייה הראשונה פגשה את היריבה הצמודה בית דגן למשחק שהסתיים בתיקו 2-2 דרמטי. בית דגן כבשה ראשונה, טייבה חיכתה עד הדקה ה-82' והשוותה. לא חלפה דקה ושוב פעם היא חזרה לכבוש והצליחה להשלים מהפך אלא שבדקה ה-94' בית דגן השוותה עם שער ששלח את טייבה מאוכזבת עם נקודה אחת בלבד לקופה.

המשחק בין הפועל שועאע כפר קאסם לקרית אונו ובמחוז המקביל המשחק בין צעירי רהט לעירוני בית שמש נדחו ליום שני הקרוב.

#בניגת #שמשוןכפרכקאסם #שמשוןבניטייבה #הפועלצעיריטייבה

כתבות נוספות