עאהד עזאם ושחקני הפועל רובי שפירא מתכוננים למשחק הצמרת מול אום אל פחם: "תלויים אך ורק בעצמנו&qu

שחקני הפועל רובי שפירא מתכוננים למשחק הצמרת החשוב שלהם מול הפועל אום אל פחם במטרה לרשום עוד ניצחון ולשמור על המקום הראשון. עאהד עזאם: "ניצחון שלנו ירחיק קבוצה מאוד עיקשת מהתחרות על העלייה לליגה לאומית, אנחנו תלויים אך ורק בעצמנו".

הפועל רובי שפירא התכוננה השבוע למפגש הקשה שמצפה לה מחר(שבת) מול הפועל אום אל פחם. מוליכת הטבלה שסיימה את הסיבוב במקום הראשון, תנסה להמשיך ולשמור על מקומה כשהיא יודעת שכל תוצאה מלבד ניצחון עלולה לגרום לה לאבד אותו ולא תהיה תלויה רק בעצמה, אלא גם בתוצאה שתעשה אכסאל הצמודה אליה.

המשחק שיתקיים באצטדיון בנשר צפוי להיות מסקרן לא רק על כר הדשא אלא גם מחוצה לו כאשר מעל 1000 כרטיסים נמכרו ליריבה וימלאו את היציע שלה, זאת בנוסף לאוהדי רובי שפירא שיגיעו בהמוניהם.

מבחינת סגל הקבוצות, בצד הפועל אום אל פחם לא ייקח חלק במשחק הבלם נדב מוניס עקב ריצוי עונש צבירת כרטיסים צהובים ומנגד, בצד הפועל רובי שפירא חלוצה החדש הייתם חלבי לא ייקח חלק במשחק מאותה הסיבה.

שחקני הקבוצה והמאמן עודד קוטר במהלך האימון

פגשנו באימון שביצעה הקבוצה לקראת המפגש מול אום אל פחם עם שחקנה עאהד עזאם שראשית התייחס לחשיבות המשחק עבורם: "מאז שחזרנו מהחופשה אנחנו מתכוננים היטב למשחק הזה ויודעים שניצחון שלנו ירחיק קבוצה מאוד עיקשת מהתחרות על העלייה לליגה לאומית".

על היריבה אותה יפגשו: "מאז שהתחילה העונה לא הסתכלנו על אף קבוצה אחרת אלא רק על עצמנו ותמיד הגענו מוכנים, גם מול קבוצת צמרת וגם מול קבוצת תחתית. מאז שהגעתי לפה ועד עכשיו אני ממשיך להגיד שחוץ מעלייה הכל יהיה כישלון. עוד לא עשינו אסיפה על היריבה, אבל שיחקנו כבר מול אום אל פחם ומכירים אותם, אני חושב שאנחנו תלויים אך ורק בעצמנו".

עאהד עזאם. מהשחקנים המשמעותיים בסגל הפועל רובי שפירא

מי שעוד נכח באימון אך לא ייקח חלק במשחק הוא החלוץ הייתם חלבי שהוא חיזוק משמעותי עבור החלק ההתקפי של הפועל רובי שפירא ומצטרף לעאהד עזאם, סעיד דיאב, תאמר אחמד ואיימן עלי שכבר משחקים בשורות המוליכה.

הייתם אמר ליאללה ספורט על הגעתו למועדון: "קיבלו אותי פה בצורה הכי טובה שיש, ברגע שרובי שפירא פנתה אליי לא הייתה לי שום התלבטות לעומת הצעות אחרות שהיו לי, נותנים בי פה את האמון ואני מקווה להחזיר להם על המגרש. המשחק מחר? אום אל פחם קבוצה מאומנת וטובה, שיחקתי מולם את המשחק האחרון שלי בהפועל ירושלים אבל מאמין בשחקנים שלנו עכשיו שיתנו פייט טוב מולם".

הופעת הבכורה שלו תידחה בשבוע. חלבי(משמאל) יחד עם תאמר אחמד

#הפועלרובישפירא #ראשי #ראשי1 #עאהדעזאם

כתבות נוספות