הפועל שפרעם גברה על מכבי דלית אל כרמל ושומרת על רצף ניצחונות

ממשיכה במומנטום שלה: שפרעם ניצחה 4-2 את מכבי דלית אל כרמל. מוחמד יוספין ואחמד דיאב כבשו ראשונים אך דליה הצליחה להשוות פעמיים, שלומי מראד ועבד מורג'אן הכריעו את המשחק.

הפועל שפרעם ארחה הערב במגרש בנשר את הקבוצה מתחתית טבלת הליגה מכבי דלית אל כרמל. עבור הפועל שפרעם מדובר במשחק חשוב שיכול לקדם אותה ולקרב אותה לצמרת הטבלה ומנגד, עבור דלית אל כרמל מדובר במשחק שהוא "הכל או כלום" כשהיא ממוקמת אחרונה בטבלת הליגה עם 10 נקודות בלבד במאזנה וחייבת כל נקודה על מנת להיות פקטור במאבקי התחתית ואולי להבטיח את הישארותה בהמשך.

מבחינת סגל הקבוצות, שתיהן הגיעו לאחר החיזוקים שעשו במהלך הפגרה כאשר בצד הפועל שפרעם ערך את הופעת הבכורה בהרכב הקשר שלומי מראד ומנגד בצד מכבי דליה ערך את הופעת הבכורה שלו החלוץ תאמר אטרש שעד לא מזמן היה שחקן שפרעם. מי שנעדרו מהכרבי הקבוצות הם ניר כהן הפצוע מצד דליה ומג'די חלאילה המורחק ממשחק הגביע ובמקומו פתח בשער בילאל חמד.

הופעת בכורה בהרכב. שלומי מראד

מי שהגיע לצפות בהפועל שפרעם הוא לא אחר מאשר מאמן עירוני קרית שמונה חיים סילבס אשר מצפה לו מפגש מול הקבוצה מליגה א' בשבוע הבא במסגרת שמינית גמר הגביע.

חיים סילבס ביציע

שפרעם עלתה ראשונה ליתרון כבר בדקה ה-11' כאשר עבד מורג'אן שלח ראשון בעיטה חזקה לעבר השער של מכבי דליה, השוער הצליח להדוף אותה אך המגן הצעיר השתלט על הריבאונד וקבע יתרון 1-0 לקבוצתו.

בדקות לאחר מכן מכבי דליה הגיעה למצב מסוכן כאשר תאמר אטשר הקפיץ כדור מעל בלם הפועל שפרעם, הצליח לעבור גם על פני השוער ושלח בעיטה לעבר השער שחלפה סמוך לקורה. בדקה ה-23' שוב אטרש אך הפעם זה הצליח לו והצליח להשוות את התוצאה בין הקבוצות.

עוד לפני שהסתיימה המחצית הראשונה בדקה ה-36' שפרעם הצליחה להחזיר לעצמה את היתרון מכדור ששלח מוחמד יוספין לרחבה ואחמד דיאב נגח פנימה.

שחקני הפועל שפרעם בפתיחת המשחק

עם פתיחת המחצית השנייה המאמן אברהים אבו רקייק ערך חילוף והכניס להופעת בכורה את הקשר חאלד קסום. בדקה ה-56' אוראל בטש שחקן מכבי דליה שלח בעיטה שבעקבות טעות של הבלם יחיא חריב נכנסה לתוך השער וקבעה, שוב, יתרון 2-2 בין הקבוצות.

בדקה ה-70' שפרעם הצליחה כמו שהיא יודעת היטב שוב לחזור מפיגור והרכש החדש שלומי מראד שהיה במשחק מצוין עבר שני שחקני מכבי דליה ומזווית השער שלח את הכדור פנימה וכבש שער דרמטי שהחזיר את קבוצתו למשחק.

שחקני דלית אל כרמל ושפרעם במהלך המשחק

בכדורגל אומרים שהכל יכול לקרות עד שריקת הסיום וכך היה כאשר בשניות האחרונות של שש דקות תוספת הזמן שקבע השופט, עבד מורג'אן כבש בבעיטה חופשית את השער הרביעי שעם כניסת הכדור שלו לתוך השער גם הגיעה שריקת הסיום של המשחק ששלחה את שפרעם לחגוג עוד ניצחון ברצף שייצרה לעצמה עוד לפני הפגרה ודחיפת מוטיבציה לקראת משחק הגביע שמצפה לה.

מנגד, מכבי דליה צריכה להיות מוטרדת מאוד ממצבה שכן אם יריבותיה הצמודות בתחתית ישיגו נקודות המחזור הזה, היא תהיה בבעיה גדולה.

שלומי מראד שחקנה החדש של הפועל שפרעם אמר בסיום: "מהרגע הראשון קיבלו אותי מדהים בשפרעם, שמח שהחזרתי למאמן ושימחתי את הקהל היום וזה הכי חשוב. התקופה הרעה שהייתה לשפרעם כבר סודרה, גם לי הובטח שהכל יהיה בסדר ואני מאמין באנשים פה ומשתדל לעשות מה שמוטל עליי על כר הדשא".

#הפועלשפרעם #מכבידלייתאלכארמל

כתבות נוספות