בנין: "אני מלא מוטיבציה, זה עוד אפשרי להגיע לפלייאוף העליון העונה"

המאמן טל בנין הוצג באופן רשמי בבני סכנין: "אם היה לסכנין את מספר הנקודות המספיק שעם הסגל הקיים יכלה להשיג לא הייתי יושב פה, זה עוד אפשרי להגיע לפלייאוף העליון העונה".

 

היום(חמישי) בשעות הצהריים, הוצג באופן רשמי המאמן אשר על מינוי פורסם לראשונה באתר יאללה ספורט. כאמור בנין יעביר כבר מחר בצהריים את אימון הבכורה בקבוצה.

 

טל בנין אמר בהצגתו הרשמית: "אני במשך שנתיים הפסקתי לאמן כדורגל, זזתי מעט הצידה ואני יכול לומר שקיבלתי הצעות במהלך הזמן הזה אבל היה לי חשוב לקהל הצעה מקבוצה חשובה ומקום שבשבילי הוא יהיה אתגר. ברגע שעלה העניין שסכנין מעוניינת בי זה עשה לי פרפרים, באותו רגע הרגשתי שאני רוצה את זה. סכנין מועדון גדול וחשוב והקבוצה הזו יכולה להשיג יותר ממה שהשיגה בשנים האחרונות, אני מדבר בראייה לטווח ארוך". 

 בנין במעמד הצגתו הרשמית

 

עוד הוסיף בנין: "אני והשחקנים נדבר באותו גובה זו הגישה שלי,אני לא מעל אף אחד. הם חלק ממני ואני לא רואה את עצמי מעל אף אחד כאן".

 

על מצב הקבוצה והמטרות: "אני מלא מוטיבציה, אם היה לסכנין את מספר הנקודות המספיק שעם הסגל הקיים יכלה להשיג לא הייתי יושב פה, המטרה של הקבוצה צריכה להיות עדיין להגיע לפלייאוף העליון העונה וזה עוד אפשרי". 

 

היו"ר מוחמד אבו יונס הוסיף: "מה שאהבתי אצל טל זו ההתלהבות שלו, מאמן שמגלה נכונות מהרגע הראשון זה פרמטר חשוב וזה מאמן שרוצה בהצלחת המועדון. אנחנו נצא היום לדרך חדשה והימים יוכיחו אם טעינו או לא".

טל בנין ועלי עותמאן 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

כתבות נוספות 

Please reload