הפועל כפר כנא ומ.ס טירה ינסו לשבור רצף משחקים ללא ניצחון אחת מול השנייה

מחר: כפר כנא מארחת את טירה כאשר שתי הקבוצות זקוקות לניצחון וינסו לשבור רצף משחקים ללא ניצחון. שלום אדרי בספק למשחק. 

 

בכפר כנא ובטירה כבר דרוכים לקראת המפגש ביניהן שיתקיים מחר(14:00) במגרש בכפר כנא. שתי הקבוצות יצאו לפגרה עם הפסדים ורצף משחקים בהם לא הצליחו לאסוף נקודות. כפר כנא מצדה שפתחה את העונה בסערה, צנחה לה למקום השמיני ואילו טירה שאמנם הצליחה לעבור מעל הקו האדום, עדיין נמצאת בסכנה בתחתית וזקוקה לכל נקודה להמשך הדרך. 

 

מבחינת שינויים בסגל מצד כפר כנא הצטרפו שלושה חיזוקים בדמותם של ואיל חרבאוי. חסיב אבו רוקון והמגן בר עמר ואילו טירה החליטה להמשיך בסגל שלה ולא צירפה שחקני חיזוק מה שכן, אחד משחקני החיזוק המשמעותיים שהביאה עוד לפני הפגרה, שלום אדרי, נמצא בספק למשחק ובקבוצה מקווים שכן ייקח בו חלק בסופו של דבר. 

בכפר כנא רוצים לחזור למומנטום של פתיחת העונה

צילום: נזיה סולטאן

 

אחד הנתונים המדאיגים בצד כפר כנא מלבד העובדה שלא ניצחה כבר שמונה משחקים רצופים  הוא כמות הספיגות שלה כאשר הקבוצה ספגה לא פחות מ-12 שערים בארבעה משחקים בלבד, זאת לעומת חלק התקפי פורה שכבש 9 שערים באותה כמות משחקים. לעומתה בצד השני טירה אמנם במשחק האחרון כבשה צמד שערים לרשת של אכסאל אך הם שברו רצף של שבעה משחקים בהם כבשה 4 שערים בלבד ובטירה ירצו להמשיך את המומנטום החיובי בהתקפה ולא לחזור לתקופה הפחות טובה שזכורה להם. 

 זקוקים לנקודות כדי לברוח מהתחתית. שחקני טירה

צילום: נזיה סולטאן 

 

למזלה של טירה, היריבה הצמודה תחתיה הפועל בית שאן סיימה בתיקו מול מגדל העמק, מה שבכל מצב ישאיר פער של שלוש נקודות בינה לבין המקום מתחת לקו האדום, אך המקום בו היא נמצאת כיום לא מספק ולא משקף את היכולת ששיפרה במשחקים האחרונים ומאז עשתה את החיזוקים שנדרשו לה ובטירה רוצים להוכיח שעשו שיפור לא רק ביכולת אלא גם באיסוף הנקודות כאשר ניצחון בהתמודדות מחר יכול להקפיץ אותם לפחות שני מקומות מעלה בטבלה שיתנו לה מעט לנשום לרווחה.

 

אין ספק שמצפה לנו מפגש מסקרן בין השתיים אשר כל אחת מהן זקוקה מאוד לנקודות מסיבותיה. השאלה היא האם כפר כנא תשבור את רצף המשחקים ללא ניצחון או שמא טירה היא זו שתצליח לברוח מהתחתית הבוערת? 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

כתבות נוספות 

Please reload