עראבה בצרות: הקבוצה עשוי להודיע על פירוק ההשקעה, שחקנים בדרכם חזרה לליגה א'

צרות באות בצרורות לעראבה שהודיעה: "עד השעה ארבע בצהריים אם העירייה לא תעזור ותתמוך בקבוצה, היא תתפרק". אמיר כנעאן, יחיאל צגאי, ניר כהן ובלאל סבע כבר עובדים על שחרור לליגה א'. 

 

גאוי אלסוח איש העסקים מעראבה שהגיע בקול תרועה העונה כדי להציל את הקבוצה הודיע היום לשחקני הקבוצה שהוא עשוי לפרק את החבילה ולעזוב את הקבוצה. השחקנים אמורים להגיע לביתו של גאוי בשעה 18:00 ולקבל את כל מה שמגיע להם כאשר חלק גדול מהשחקנים עשויים לקבל הודעת שחרור ולחפש קבוצה אחרת וכבר נשלחה הודעה בקבוצת השחקנים עבור כולם ובה נאמר: "מי שמעוניין להשתחרר שיגיד מהר כי הקבוצה עומדת להתפרק". כאמור גם המאמן אחד סבע עזב אמש את הקבוצה. 

 

אלסוח אמר לאתר יאללה ספורט: "אם עד השעה 16:00 העירייה לא תעזור לנו מבחינה תקציבית אני לא יכול להמשיך לבד, עד עכשיו השקעתי יותר מחצי מיליון ש"ח בקבוצה". 

 צרות באות בצרורות. שחקני עראבה 

 

כאמור העיתוי של הודעת ההנהלה הוא בדיוק ביום האחרון בו אפשר להעביר שחקנים לליגה א' ומכאן כבר מחוזרים חלק גדול מהשחקנים על ידי הקבוצות שטרם השלימו את החיזוקים שלהם כשביניהם יחיאל צגאי עשוי לחזור לבית שאן וגם באקה אל גרבייה על הכוונת, ניר כהן מחוזר על ידי מכבי דליה ואמיר כנעאן על ידי קרית אתא. גם החלוץ בילאל סבע מחוזר על ידי מספר קבוצות בליגה א' ותתקבל החלטה לגביו בשעות הקרובות. 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

כתבות נוספות 

Please reload