לא יחכו עוד הרבה: בסכנין נוטים ללכת על אופציית טל בנין

בני סכנין מעלה הילוך בנוגע למאמן: דרסיליה ירד מהפרק בעקבות פערים, טל בנין חזק בתמונה והמועמד המוביל בשלב זה.

לאחר שעלו לא מעט שמות כמועמדים לאימון הקבוצה, בימים האחרונים בהמלצת המאמן אלישע לוי הוחלט במועדון לשלוח פנייה למאמן גאורגי דרסיליה, שזה מצדו דרש חוזה לעונה וחצי ויש פערים מולו לבין הנהלת סכנין שגרם לקבוצה לקבל החלטה וללכת על מאמן פנוי שהמשא ומתן מולו ייסגר כבר ביממה הקרובה והסוגייה לא תימשך עוד, מכאן עלה שמו של טל בנין עליו פורסם באתר יאללה ספורט שהוא העדיפות השנייה לדרסיליה ונכון לעכשיו המאמן נמצא חזק בראש הרשימה.

יקבל את המינוי? בנין

סוגיית המאמן נמשכה זמן רב לאחר שההנהלה הצהירה עוד בתחילת הדרך כי מעוניינת במאמן בעל רקורד ורזומה שייתן להם ביטחון לעשות שינוי מפתיחת העונה הלא מוצלחת בה החליפו שני מאמנים ולא הצליחו להציג יכולת מספקת מסגל השחקנים הקיים.

בתחילת הדרך ההנהלה עשתה מאמצים רבים להחתים את אלישע לוי או ממרקו בלבול ואף במעלה הדרך עלתה האפשרות למנות את חואן מאמן הכושר בצוותא עם איימן אבו יונס מאמן הנוער, אך בסופו של דבר בתום ישיבת הנהלה שהתקיימה אמש הבינו כי עליהם למנות מאמן חדש לקבוצה ולא להמתין עוד זמן רב ומכאן מי שעשוי לקבל את המינוי הוא טל בנין כאשר אפשרות שתתקיים פגישה עם המאמן עוד היום.

בכל מצב בהנהלה לא ימתינו זמן רב וינסו להשלים מינוי מאמן לקבוצה כבר ביממה הקרובה בין אם בנין ובין אם מועמד אחר עמו יגיעו להסכמות.

#בניסכנין

כתבות נוספות