קרית שמונה עלתה שלב ותפגוש בשמינית גמר הגביע את הפועל שפרעם

עירוני ק"ש ניצחה 3-0 את הפועל עפולה ותארח את הפועל שפרעם בשלב הבא של גביע המדינה.

הערב התקיים המפגש האחרון במסגרת סיבוב ח' של גביע המדינה במסגרתו ארחה עירוני קרית שמונה את הפועל עפולה מהליגה הלאומית למפגש שיכריע מי מבין שתיהן תעלה לשלב הבא בו תפגוש את הפועל שפרעם, קבוצת המגזר היחידה שהגיע לשלב המדובר. בהרכב קריית שמונה פתח יחד עם אחמד עאבד השוער מהדי זועבי אשר שיחק במקומו של איתמר ניצן הפצוע ואף צפוי להמשיך ולפתוח בין הקורות במשחקי הליגה עד אשר ניצן יהיה כשיר באופן מלא.

המחצית הראשונה הייתה כמעט ללא מצבים מצד שתי הקבוצות כאשר הניסיון המסוכן ביותר היה דווקא מצד האורחת הפועל עפולה לכיוון שערה של קרית שמונה מבעיטה של שוואט אך גם היא לא צלחה והמחצית הסתיימה בתיקו ללא שערים.

מתכוננים למפגש מול הקבוצה מליגת העל. הקהל של שפרעם

במחצית השנייה כבר קיבלנו הרבה יותר עניין כאשר בדרה ה-52' עומר לקאו הצעיר קיבל כדור מצוין לתוך הרחבה, שלח אותו פנימה וקבע יתרון 1-0 ששיקף את פתיחת המחצית הטובה יותר של קבוצתו. עברו שתי דקות בלבד וקרית שמונה הכפילה את היתרון משער של עדן שמיר שהשתלט ברחבה על כדור שהגיע מקרן ושלח אותו פנימה. בדקה ה-82' שגיב יחזקאל הכריע את המשחק עם שער משלו וקרית שמונה העפילה באופן סופי לשלב הבא.

בשפרעם הדעות היו חלוקות לקראת המשחק הזה כאשר חלק מהקהל רצה לפגוש בשלב הבא את הקבוצה מהלאומית כיוון שזה על הנייר מפגש קל יותר ואילו חלקו השני של הקהל העדיף את החוויה מול קבוצת ליגת העל. כעת, הקהל של שפרעם כבר מחמם מנועים לקראת הנסיעה לעיר הצפונית בה יתקיים המפגש המסקרן בו היא תנסה לעשות היסטוריה.

עוד בנוגע להפועל שפרעם, הקבוצה השלימה חיזוק נוסף לפני תום מועד חלון ההעברות וצירפה לשורותיה באופן רשמי את הקשר חאלד קאסום.

יפגשו את הקבוצה מליגה א'. עאבד וריאן

#הפועלשפרעם

כתבות נוספות