חסן אבו זייד מחוזר על ידי קבוצות ליגת העל, ההנהלה סירבה לשחררו

חסן אבו זייד מחוזר על ידי קבוצות ליגת העל ושוחח עם הנהלת אחי נצרת על המשך דרכו, בהנהלה מתנגדים בתוקף לשחרורו. עידו אקסברד קרוב לסיכום ומועמדים נוספים על הכוונת.

אחי נצרת עוברת תקופה לא טובה כאשר רשמה רצף לא טוב של שישה משחקים ללא ניצחון מתוכם שני הפסדים רצופים במשחקיה האחרונים. אחד הדברים שהבינו באחי ואמנם טיפה מאוחר הוא שעליהם לצרף שחקני רכש שישדרגו את הקבוצה באופן משמעותי ובעיקר בחלק ההתקפי כשהקבוצה עומדת על מאזן כיבושים של 21 שערים ובשבעת משחקיה האחרונים כבשה ארבעה שערים בלבד, מאזן נמוך ומדאיג עבור הקבוצה ששואפת להיאבק על הכרטיס לליגת העל.

אחד השחקנים המחוזרים על ידי אחי נצרת הוא חלוץ הפועל תל אביב עידו אקסברד אשר מבין שאר המועמדים הוא נמצא קרוב מאוד לסיכום על תנאיו. אקסברד שהצטרף להפועל תל אביב בתחילת העונה מהפועל עכו בה היה בורג משמעותי בעונת העלייה לליגת העל, כבש עד כה 6 שערים בכל המסגרות ובאחי מאמינים שהוא החיזוק שהיא צריכה. 

בנוסף אליו עלה שמו של ברנקו מיכאלביץ' הסרבי מהפועל פתח תקווה שכבר היה מועמד בתחילת העונה ועניין את ראשי המועדון והשם המפתיע והחם ביותר שמועמד הוא אנס דאבור אקס הקבוצה שעבר בעונה שעברה לבני לוד. 


בנושא אחר ופחות משמח לאחי, מי שביקש לעשות את דרכו החוצה על אף שבהנהלת הקבוצה מתנגדים בתוקף למהלך שכזה הוא חסן אבו זייד. הקשר שהגיע בתחילת העונה מליגת העל ושידרג את הקבוצה באופן משמעותי, נחוש בדעתו לעזוב את הקבוצה והודיע על כך להנהלה. 

אבו זייד נכח באימון הקבוצה הבוקר ושוחח עם המאמן וההנהלה, מי שכבר גיששו אצל הקשר הן הפועל אשקלון ומכבי פ"ת בליגת העל אך באחי מעריכים אותו מאוד ויודעים שמדובר בשחקן משמעותי ביותר בהרכב כך שלא מוכנים לשחררו. 

יתנו לו ללכת? חסן אבו זייד

צילום: איהאם אנוואר ג'בארין 

#אחינצרת

כתבות נוספות