נג'ידאת עשתה מהפך מול פרדס חנה וטיפסה למקום הרביעי בטבלה

מכבי נג'ידאת ניצחה 2-1 את פרדס חנה וטיפסה למקום הרביעי: פרדס חנה הובילה, הישאם חלומי נכנס כמחליף ועשה מהפך לקבוצתו. חאלד איוב: "ידעתי שיהיה משחק בית קשה, העיקר שיצאנו עם שלוש הנקודות".

קבוצתו של חאלד איוב שעשתה ניצחון גדול בשישי האחרון על המוליכה זלפה, אירחה במגרשה הביתי משחק מול הקבוצה שחזרה לליגה לפני מספר ימים וזוהי בית"ר פרדס חנה. כזכור, הקבוצה הפסיקה פעילות אך בהחלטת ההתאחדות חזרה וכעת משחקיה נדחו ומכאן קיום המחזור באמצע השבוע. אגב, המגרש של נג'ידאת אושר על ידי ההתאחדות בבוקר המשחק אך כעת ייסגר לתקופת שזרוע.

שחקני הקבוצות בפתיחת המשחק

מבחינת סגל הקבוצה, מי שחזר לשורותיה הוא החלוץ סטף זועבי שריצה במשחקו האחרון עונש הרחקה ומנגד מי שנעדר ממנו הוא עובידה אסעיד ששבר את רגלו במשחק האחרון ונמצא בתקופת החלמה.

על פניו המשימה מול פרדס חנה הייתה צפויה להיות קלה לקבוצה כמו נג'ידאת אך בפועל האורחת עלתה ליתרון מהיר בדקה ה-18' כתוצאה מכדור קרן שהגיע לרחבה ונשלח לעבר שערו של יורי סרקולסקי שכמעט הדף אותו אך בסופו של דבר לא הצליח למנוע ממנו להיכנס לשער. בדקות האחרונות של המחצית נג'ידאת הצליחה לכבוש שער שוויון אך הוא נפסל על ידי השופטת דהמשא שדא שניהלה את המשחק ושלחה את הקבוצות להפסקת המחצית עם יתרון 1-0 לאורחת.

נג'ידאת אמנם התקשתה מעט במשחק הזה ולא שחזרה את היכולת מהמשחק המדובר מול המוליכה זלפה, אך הצליחה בדקות הראשונות של המחצית השנייה להשוות ולעשות מהפך מצמד שערים של הישאם חלומי שנכנס כמחליף במקומו של יניב אסלאן שהיה מעורב בתקרית עם השחקן נסים נג'ידאת ובהוראת המאמן שניהם יצאו מהמשחק ואין ספק שחלומי היה הקלף המנצח של המאמן חאלד איוב במשחק הזה.

הקלף המנצח של נג'ידאת. הישאם חלומי

המארחת המשיכה לנסות ולחפש להגדיל את היתרון כאשר נרשמו מספר מצבים מסוכנים מתוכם שני ניסיונות של סטף זועבי שאחד מהם חלף ליד הקורה והשני נהדף לקרן אך המארחת לא הצליחה לנצל אף מצב. זועבי גם הוחלף בדקות הסיום ונראה ונצפה יורד מאוכזב לחדר ההלבשה.

נג'ידאת סיימה את המשחק עם ניצחון ליגה שלישי רצוף שלה ועל כך מגיעות לה המחמאות שהצליחה לטפס למקום הרביעי והפכה לאחת הקבוצות המסקרנות של הליגה וכעת פניה מועדות למשחק הבא מול בני פרדיס. בקבוצה החמיאו לשחקן הקבוצה מוחמד ואליד נג'ידאת שתפקידו הטבעי הוא קשר ושיחק בתור מגן, השחקן הצעיר שהיה מחוזר על ידי מספר קבוצות גם מליגה א' בחר להישאר עד תום העונה בקבוצתו הביתית.

שחקני מכבי נג'ידאת בפתיחת המשחק

מאמן הקבוצה חאלד איוב אמר ליאללה ספורט בסיום המשחק: "אחרי המשחק מול זלפה, ידעתי מראש שיהיה משחק בית קשה מאוד מול פרדס חנה כי הוצאנו הרבה כוח ביום שישי האחרון אבל בסך הכל יצאנו עם שלוש הנקודות וזה הכי חשוב. מצד השחקנים נכון אולי קצת הקלו ראש ביריבה וראינו את זה במהלך המשחק אפילו כשרבו ביניהם וזה לא היה לטובתנו בגלל זה החלטתי להחליף אותם כדי שילמדו את הלקח".

על סטף זועבי: "הוא חלוץ ברמה ולא הלך לו, לא הבקיע. נתתי לו עד הסוף וראיתי שלא הולך לו עד שהחלטתי להחליף אותו כדי להכריע את המשחק"

חאלד איוב. רושם ניצחון שלישי רצוף עם קבוצתו

על חלומי הקלף המנצח שלו: "הייתה לי שיחה איתו לפני המשחק ואמרתי לו שלא יפתח, שאתן לו את המחצית השנייה והוא ייתן לי את הניצחון וזה מה שקרה".

על המטרה של קבוצתו להמשך העונה: "לשמור על המקום במרכז הטבלה, לא מסתכלים על פלייאוף ומקום ראשון אנחנו רוצים מקום מכובד בליגה, כשהגעתי לכאן היו סופגים הרבה ועשיתי המון עבודה על ההגנה והיום אנחנו סופגים מעט מאוד לעומת התקופה ההיא ואני מקווה שנמשיך ככה".

הקהל שהגיע לתמוך בנג'ידאת

#מכבינגידאת

כתבות נוספות