הפועל אכסאל תנסה להשלים את צירופו של ניקולס פלצ'וק

הפועל אכסאל מעוניינת בניקולס פלצ'וק שסיכם את תנאיו במועדון, הקבוצה תנסה להשלים את העברתו היום מול נצרת עלית.

הקשר שפתח את העונה בקדנציה שנייה בהפועל נצרת עלית בליגה הלאומית, מועמד לחזק את ההתקפה של מוריס אוזן. הקשר הארגנטינאי רשם במדי קבוצתו מהלאומית 13 הופעות העונה בהן כבש שער אחד וכמו כן בעל עבר בקבוצה נוספת בליגה הלאומית הפועל רמת גן וקבוצות נוספות בליגת העל ביניהן מ.ס אשדוד והפועל באר שבע.

כאמור הצדדים שוחחו והגיעו להסכמה על תנאיו של הקשר במועדון ובאכסאל ינסו להשלים את המשא ומתן עוד היום מול קבוצתו הפועל נצרת עלית על מנת להשלים את צירופו. במידה והקשר יצטרף באופן סופי, מי שעשוי לעשות את הדרך ההפוכה ולהשתחרר מהמועדון הוא הקשר חן ידען אשר על הפרק עומדת חזרה שלו לטבריה.

ניקולס פלצ'וק

צילום: אבי רביבו

בנושא אחר, הקבוצה החתימה אמש את השוער מועין חלבי שישמש כשוערו השני של אוהד דוד ויעמוד במקומו בין הקורות ביום שישי הקרוב עקב הרחקתו.

עוד בנושא סגל השחקנים, באכסאל הביעו לאחרונה כעס רב על כך ששחקניהם מקבלים פניות מקבוצות אחרות על אף שהם תחת חוזה ועל כך אמרו בהנהלת הקבוצה: "יש הרבה קבוצות הפונות לשחקנים שלנו וזה לא מכובד בכלל. אנחנו לא מעוניינים לשחרר שחקנים שלנו והנהלת הקבוצה תומכת בשחקנים גם בתקופות הלא טובות שלהם. אנחנו סומכים על המאמן וסגל השחקנים הקיים שיעשו את העבודה, מדובר בשחקנים טובים ומוערכים הן מבחינה מקצועית והן ברמה האישית והחברתית. בנוסף, מודים לקהל שלנו על כל התמיכה שנותן לקבוצה ואנחנו קוראים להם מכאן להמשיך ולתמוך בקבוצה שצריכה אותם".

#הפועלאכסאל

כתבות נוספות