הנהלת סכנין התכנסה: דרסיליה הצטרף לרשימת המועמדים

הנהלת בני סכנין התכנסה ביומיים האחרונים כדי לדון במצב הקבוצה ולהכריע בסוגיית המאמן: דרסיליה עלה כמועמד יחד עם בנין שעדיין ברשימה. תתקיים פגישה בימים הקרובים עם אחמד עאבד על מנת לדון במעברו.

כידוע סכנין פועלת מאז פיטוריו של פליקס נעים להחתמת מאמן עם רקורד ורזומה מרשים כאשר שני המועמדים המובילים היו מרקו בלבול וגיא לוזון אך המינוי של שניהם לא צלח לאחר שבלבול משמש בתפקידו בהתאחדות ועם לוזון לא הצליחו לפתח משא ומתן כראוי.

בקבוצה הסיקו את המסקנה שהמועמדים הבכירים אותם רצו לראות על הקווים בסכנין ככל הנראה לא יגיעו לקבוצה וכעת ינסו לקדם משא ומתן עם מועמדים נוספים כאשר ברשימה נמצא שמו של גאורגי דרסיליה, שהיה עוזרו של אלישע לוי במשך שנים והוא אחד המועמדים לאימון הקבוצה לאחר שביממה האחרונה סכנין החלה בגישושים מולו. מועמד נוסף שעדיין שמו על הפרק הוא טל בנין אך בקבוצה לא ממהרים לקדם עמו את המשא ומתן אלא רק במידה ולא יצליחו לקדם מינוי מועמד אחר.

מועמד חדש ברשימה. דרסיליה

בנושא סגל הקבוצה והחיזוקים, בימים הקרובים צפויה להתקיים פגישה עם חלוץ קרית שמונה אחמד עאבד לאחר שבהנהלה פנו לשחקן שנחוש לעזוב את הקריה. בסביבתו של אחמד עאבד אמרו שהחלוץ מעוניין להגיע לקבוצה וחלק משחקני סכנין גם יצרו קשר עם השחקן כדי שיגיע לקבוצה כבר בחלון ההעברות הקרוב.

היו"ר אבו יונס מצדו מפעיל לחצים על עאבד שיכול מאד לעזור לקבוצה בחלק ההתקפי, אולם בסכנין יודעים שהעניין לא תלוי רק בשחקן אלא גם בבעלים איזי שרצקי ובמידה ויבקש דמי העברה, העסקה עלולה שלא לצאת לפועל ואז ייאלצו לחכות לו על הקיץ בו יהפוך לשחקן חופשי.

בקרוב ימונה להם מאמן חדש. שחקני סכנין

צילום: עובאדה אכתילאת

#בניסכנין

כתבות נוספות