חאלד קסום תבע את הפועל אום אל פחם בסך 56,000 ש"ח ושוחרר מהקבוצה בהחלטת הבורר

חאלד קסום מול הפועל אום אל פחם: הקשר הגיש תביעה על סך 56,000 ש"ח נגד המועדון. הבורר החליט על שחרורו באופן מיידי, דיון נוסף יתקיים בסוף החודש.

השחקן שרשם ארבע הופעות במדי הקבוצה אליה הגיע בתחילת העונה, תובע את המועדון על כך שלא שילם לו את כל הכסף שמגיע לו. היום התקיים דיון ראשון בנוכחות עו"ד קבוצת הפועל אום אל פחם והשחקן ומייצגו כאשר בסיומו הוחלט כי הוא משוחרר מהקבוצה באופן מיידי ורשאי לחפש קבוצה אחרת. כמו כן דיון נוסף יתקיים בתאריך 24.01 ובו יוחלט על פסק הדין בנושא הכלכלי כאשר התביעה היא על גובה כל חוזהו של השחקן.

הקבוצה ניסתה להגיע לפשרה עם קאסום במהלך הדיון והציעה לו משכורת אחת שתמורתה לא ימשיכו בהליך בוררות אך הוא סרב והחליטו להמשיך בהליך עד לסיומו באמצעות עו"ד טארק זידאן אשר מייצג אותו.

חאלד קאסום

צילום: איהאם אנוואר ג'בארין

חאלד בעצמו סיפר ליאללה ספורט על הנושא: "במשחק הליגה שלנו מול טירה נפצעתי אך לא קבעו שאני צריך להיעדר. משם נסעתי לחו"ל באישורו של אחמד סבע שהיה המאמן וכשחזרתי גיליתי שהרבה דברים השתנו, עשו לי שיחה ואמרו לי שאני לא בתכניות של המאמן החדש עוד לפני שהספקתי להתאמן אצלו. אחר כך אפילו הוא בעצמו אמר לי שהוא התרשם ממני מאוד".

עוד הוסיף קאסום: "אחרי האירוע הזה דרשו ממני לקצץ בשכר כי כביכול אני שחקן פצוע, אני סירבתי. הרי איזה שחקן מוריד משכרו רק בגלל פציעה? כשהבינו שאני מסרב היו חילופי דברים מאוד לא נעימים ביני לבין ההנהלה ומאז הלכתי ופתחתי בהליך בוררות. אני היום משוחרר מהקבוצה אבל לא שוכח את התקופה שלי שם עם הקהל הנפלא הזה שמגיע לו רק טוב ומקווה שיזכה להיות בליגה הלאומית".

עו"ד טארק זידאן המייצג את השחקן אמר ליאללה ספורט: "נתנו לו משכורת של חודש אחד במקום חודשיים שהגיעו לו ואז ביקשו ממנו לקצץ בשכר והוא נטה לבוא לקראתם אבל בהסכם לא היה כתוב הסכום כפי שסיכמו ואז החל הויכוח כשבהנהלה אמרו שלא רוצים לראות אותו יותר, ש'הרגליים שלך לא ידרכו יותר באום אל פחם אם לא תחתום על ההסכם'. הוגשה הבקשה על סך כל החוזה שלו ובקשה לשחרור מהקבוצה, כעת התקבל הצו הארעי ונקבע דיון בעניין הכסף. קשה לו קצת עם המצב אבל אני אמרתי לו שהכי חשוב שייקח את הכרטיס ומקווה שימצא קבוצה בימים הקרובים במהרה".

הנהלת אום אל פחם ביקשה שלא להגיב לנושא: "נפתור את העניין אך ורק בישיבה מול הבורר. הרבה שחקנים חולמים לשחק באום אל פחם, אנחנו לא מכריחים אף שחקן להישאר אצלנו בכוח".

#הפועלאוםאלפחם

כתבות נוספות