הדרבי של טייבה הסתיים בחלוקת נקודות, שמשון כפר קאסם ממשיכה לדרוס

ליגה ב' דרום: הדרבי של טייבה הסתיים בחלוקת נקודות, שמשון כפר קאסם ממשיכה לדרוס ופתחה פער בפסגה.

המשחק המרכזי שנערך ביום שישי האחרון הפגיש בין צעירי טייבה לשמשון בני טייבה למפגש דרבי מרתק שצפו בו מעל 600 אוהדים של שתי הקבוצות. מי שהתחילה טוב זאת צעירי טייבה כאשר בדקה ה-17' נרשמה טעות איומה בהגנת שמשון שסייעה לאיתי אוחיון להעלות את קבוצתו צעירי טייבה ליתרון 1-0. שמשון התעוררה אחרי הטעות והתחילה לתקוף עד שבדקה ה-31' השופט שרק לכדור עונשין לטובת שמשון, חן לוי ניגש לבעוט וכבש מהנקודה הלבנה. שמשון המשיכה ללחוץ ובדקה ה-41' רן שמעון השלים מהפך לקבוצתו והכניס את צעירי טייבה להלם מוחלט. אגב, בן שמעון גם ספג כרטיס צהוב חמישי במהלך המשחק כך שבקבוצה כבר צריכים להתכונן שלא ייקח חלק במפגש מול בני יפו בעוד שבועיים.

במחצית השנייה חניכו של צביקה לוי התעוררו ובדקה ה-56' מוחמד עדנאן כבש עם בעיטה מדויקת לפינה והחזיר את צעירי טייבה למשחק. שתי הקבוצות המשיכו ביכולת הטובה לכל אורך המחצית אבל לא הצליחו לתרגם אותם לשערים עד שריקת הסיום שקבעה תיקו 2-2 בטעם הפסד וחלוקת נקודות לשתי הקבוצות.

שחקני צעירי טייבה

הפועל שועאע כפר קאסם אירחה במגרשה את איחוד בני ג'ת למשחק סופר חשוב שיכול לסייע לכל אחת מהם לתפוס מקום בפלייאוף העליון. המשחק נפתח בצורה יחסית שקטה והסתמן שמטרת כל קבוצה הייתה לא לספוג שער מוקדם. בדקה ה-31' השופט הרחיק את שחקנה של שועאע יוסף אבו ראס אחרי שירק על שחקנה של ג'ת עדן בן מנשה. האורחת לא ניצלה את היתרון המספרי שלה על המגרש והחמיצה הזדמנויות רבות עד שריקת הסיום שקבעה 0-0 בין השתיים וגם במקרה הזה חלוקת נקודות בין שתי הקבוצות.

שמשון כפר קאסם ממשיכה לדרוס את הליגה והפעם נגד רו״ח תל אביב שניצחה אותה 6-0. כבשו לשמשון עידו חג'ג' שלושער, יוסף אבו לבן שער משלום ואיוב אבו סביט עם צמד. המוליכה תתכונן היטב ותגיע עם מוטיבציה גבוהה למפגש הסופר חשוב שלה בשבוע הבא נגד אור יהודה הממוקמת שנייה בטבלה. בשמשון כפר קאסם יודעים שאם ישמרו על רצף ניצחונות גם בשבוע הבא, זה יכול להיות צעד משמעותי ביותר עבורה בדרך לעליית ליגה אותה שואפת לעשות.

במחוז המקביל (דרום ב') הפסידה צעירי רהט בתוצאה 1-0 לבית"ר מעלה אדומים ונצמדה לקו האדום.

#שמשוןבניטייבה #הפועלצעיריטייבה #שמשוןכפרכקאסם

כתבות נוספות