בסכנין ציפו לצאת לדרך חדשה מול פ"ת, אך נאלצו לחזור אחורה: בהנהלה לא מרימים ידיים בנושא המאמן

בסכנין מאוכזבים מההפסד לפתח תקווה: מאמצים לקדם את מינוי המאמן לקבוצה, ההנהלה לא הרימה ידיים בנושא לוזון ובלבול. ישראל זגורי ערך שיחה עם היו"ר על מעמדו בקבוצה. נעשתה פנייה לאחמד עאבד: "אופציה טובה בשבילנו, אם הוא ירצה לבוא לסכנין אנחנו נשמח".

 

אחרי ההפסד אמש למכבי פתח תקווה התכנסה הנהלת בני סכנין לישיבה כדי לדון בעניין הקבוצה כאשר על הפרק עשויה הקבוצה לקבל החלטה בעניין המאמן בנוסף לחיזוק הקבוצה. ההנהלה פועלת כבר תקופה על חיזוק הקבוצה ועובדת בשני המישורים, בעניין הזרים בקבוצה מקבלים הקלטות של שחקנים זרים אולם עדיין לא קיבלו החלטה בעניין ובגזרה הישראלית גיששה אצל כמה שחקנים.


בהנהלה לא הסתירו את רצונם לצרף את חלוץ קרית שמונה ובקרוב עשויים לבדוק את האופציה לצרף את עאבד שרוצה לעזוב את הצפונים. שם נוסף שעלה הוא עמראן אלקרינאוי, הקשר שאינו מרוצה בעכו וממצב הקבוצה עשוי לפנות להנהלה ולבקש שחרור במידה וסכנין תעשה אליו פנייה רשמית, כידוע אלקרינאוי שכרטיסו שייך לאלופה הפועל באר שבע עשוי להגיע רק על תקן מושאל עד סיום העונה אך בעכו מתנגדים לשחרור של הקשר לכל קבוצה בשלב זה. בנוסף לשני השחקנים, בקבוצה מחפשים פליימייקר שיכול לפתור את הבעיה בקישור.

 ככל הנראה לא ימשיך בתפקיד המאמן הראשי. חואן

צילום: מועדון בני סכנין 


בעניין המאמן בקבוצה, בהנהלה לא הרימו ידיים בעניין בלבול וגיא לוזון. לגבי לוזון במידה וחיפה תשתתף בשכרו לא מן הנמנע שיגיע לסכנין, חאלד דוכי אמר לאתר יאללה ספורט: "אנחנו מחפשים מאמן עם רקורד ורזומה בליגה, לא מאמנים שמחפשים ניסיון. פנינו להרבה מאמנים. כל המועדפים עלינו והמתאימים ביותר לסכנין שפנינו אליהם לא זמינים כרגע. לוזון? יש מצב, הכל פתוח. היו התקשרויות בינינו שעוד לא הניבו פירות". כאמור במידה והניסיונות של סכנין לא יצלחו ויחליטו בקבוצה להתקדם לאופציות נוספות, יפנו למועמדים אחרים שישנם על הפרק. 
 

בנוגע לשחקן ישראל זגורי שלא היה בסגל אמש ויצא מאוכזב בסיום, הוא ערך שיחה עם הנהלת הקבוצה בה ביקש לדעת את קבלת ההחלטות להמשך דרכם המשותפת שכן היחסים הלא טובים בינו לבין חואן עשויים להשפיע האם ימשיך בקבוצה או יעבור ליעד חדש עוד לפני תום החלון, אך לאור העובדה כי ימונה מאמן חדש לקבוצה בימים הקרובים מסתמן שהוא ימשיך כרגיל.

ציפו להרבה יותר מהמשחק הזה. שחקני מכבי פ"ת מול סכנין

צילום: מועדון בני סכנין 

 

בנוגע לחלוץ הצעיר אוסאמה חלאילה שנפצע במהלך המשחק בראשו, כאמור הוא פונה אמש לבית החולים ולאחר בדיקות השחקן יזדקק לתפרים.

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

כתבות נוספות 

Please reload