באום אל פחם צריכים לקבל החלטה: לחכות לאבו ענזה או להתקדם עם מועמדים אחרים

באום אל פחם צריכים לקבל החלטה: לחכות לאבו ענזה או להמשיך לאופציות אחרות, אחת מהן היא החלוץ שרון גורמזנו אשר תתקיים פגישה עם נציגיו. 

 

הקבוצה שחיפשה חיזוק בחלק ההתקפי ומנהלת במשך תקופה משא ומתן עם מספר חלוצים כאשר בין המועדפים על הנהלת הקבוצה היה החלוץ מוראד אבו ענזה שעד לרגע זה לא הצליחו להגיע עמו לסיכום סופי על צירופו וכזכור, חלון ההעברות של ליגה א' מסתיים ביום רביעי הקרוב ועל ראשי המועדון לקבל החלטה בהקדם על זהות השחקן אותו יצרפו.

 

מוראד אבו ענזה שהיה מאוד מבוקש על ידי הנהלת הקבוצה, עוד לא פתר באופן סופי את ענייניו עם אחי נצרת מה שמעכב את קבלת ההחלטות שלו. במידה ולא יקבלו אור ירוק מהחלוץ ביממה הקרובה, באום אל פחם ילכו על אופציות נוספות ומועמדים אחרים שנמצאים על הפרק. 

 היה האופציה המועדפת על פני ההנהלה. אבו ענזה

 

המועמד המוביל שנמצא על הפרק במקרה כזה הוא שרון גורמזנו בן ה-34 אשר פתח את העונה במדי הפועל אשקלון בליגת העל במדיה רשם 6 הופעות בכל המסגרות, החלוץ כבר שיחק בליגה א' ובעונה שעברה שיחק במחוז הדרומי בקבוצת נס ציונה שבמדיה כבש 16 שערים בכל המסגרות ומשם קפץ לליגת העל. צפויה להתקיים פגישה נוספת עם נציגיו של החלוץ שמבוקש גם במ.ס כפר קאסם בליגה א' דרום ושם תתבהר התמונה להמשך כאשר בקבוצה יודעים שהוא דורש סכומים גבוהים מאוד.

 

יש לציין כי במעלה הדרך עלו שמות נוספים על הכוונת של הנהלת הקבוצה ביניהם היו איציק אבושדיד ואיציק כהן, אך יפנו לכל מועמד אחר רק במידה ולא יצליחו עם גורמזנו או אבו ענזה. 

 יחזק את הקבוצה מליגה א' צפון? גורמזנו

 

בנושא אחר, סאקר שאקר סיים את דרכו בקבוצה ויחפש יעד חדש לפני תום מועד החלון כאשר החלוץ בוחן אפשרות גם להצטרף לאחת מקבוצות הליגה הלאומית ויקבל החלטה בימים הקרובים. 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

כתבות נוספות 

Please reload