סכנין רשמה הפסד מאכזב למכבי פתח תקווה והתרחקה מהפלייאוף העליון

בני סכנין הפסידה 2-0 למכבי פתח תקווה: סומא כבש ראשון, פיראס הכפיל בבעיטת עונשין. אוסמה חלאילה פונה חבוש בראשו לבית החולים. בהנהלה ייאלצו להאיץ את קבלת ההחלטות בנוגע לחיזוקים ומינוי המאמן. 

הקבוצה שעדיין לא מינתה מאמן שיעמוד על הקווים, אירחה את מכבי פ"ת מתחתית הטבלה לקרב מסקרן בסופו קיוותה להתרחק מהמקומות בהם ישנה סכנת ירידה ולהרוויח ימי נחת נוספים שיסייעו לקבלת ההחלטות בנוגע לזהות המאמן שיעמוד על הקווים עד תום העונה. כמו כן ידעו בסכנין כי המשחק נגד המלאבסים יכול למקם את הקבוצה באמצע הטבלה ולהרחיק אותה ממאבקי התחתית עם מבט לפליאוף העליון . 

מבחינת הרכב הקבוצה, מי ששב לעמוד בין הקורות הוא השוער מחמוד קנדיל שריצה במשחק האחרון עונש הרחקה, מארון גנטוס ששב לאחר תקופה ארוכה בה נעדר בעקבות החלמה מהשבר באפו ומי שנעדרו מהסגל הם אברהם פאס שבעקבות מתיחה הוחלט שאינו כשיר לפתוח, ישראל זגורי בהחלטה מקצועית ועידן שמש שעל אף שחזר לאימונים מלאים השבוע, הוחלט על ידי ממלא מקום המאמן כי לא ייקח חלק במשחק. 

 שחקני הקבוצות במהלך המשחק

פתיחת המשחק הייתה פושרת מצד סכנין וכבר בדקה ה-8' עלתה מכבי פתח קווה ליתרון אחרי שעודד אלקיים העביר הרמה מדויקת מצד ימין אחרי הנעת כדור מרשימה, יניב בריק נגח מתוך הרחבה לא מספיק מדויק וסומא המשיך את הכדור בבעיטה חזקה מחמישה מטרים.

אחרי ספיגת השער סכנין התעוררה והמשחק התנהל בקצב טוב מצד שתי הקבוצות. בדקה ה-24' כבר בוצע חילוף ראשון בבני סכנין , עלי עותמאן מתח שריר ובמקומו נכנס מוחמד זבידאת. בדקה ה-32' הרגישו את מוגרבי נכנס למשחק ובפעולה הראשונה שלו העביר מסירת עומק נפלאה לבדארנה ששלח בעיטה חזקה בעט אולם הכדור נבלם על ידי הגנת פתח תקווה ויצא לקרן.

 מחצית ראשונה מותחת בין הקבוצות

סכנין למרות הפיגור המשיכה לשלוט במרכז השדה ולהגיע לשערה של מכבי פתח תקווה וכעבור שתי דקות שוב פיראס מוגרבי הגביה כדור לרחבה ובדארנה נגח את הכדור שחלף ליד הקורה. סכנין לא עצרה והמשיכה בקצב ובדקה ה-45' עטאא גאבר ניסה את מזלו כאשר בעט כדור מ-25 מטרים שנעצר על ידי שוער מכבי פתח תקווה שהיה ביום טוב ושלח את קבוצתו למחצית ביתרון. עם פתיחת המחצית השנייה בוצע חילוף בשורות סכנין כאשר נכנס הילאל מוסא במקומו של מידו בדארנה ותמבי סגס במקומו של שלומי אזולאי. בדקות הראשונות כבר ספגה סכנין מכה נוספת כטעות בהגנת סכנין אחרי נגיעת יד של מארון גנטוס העניקה כדר עונשין לאורחים שהכפילו את היתרון ל2-0. 

בדקה ה-58' שוער מכבי פתח תקווה רשם שתי הצלות ענקיות מנע את קבוצתו מספיגה כאשר מרון גנטוס בעט כדור אולם נעצר על ידי השוער ותמבי סגס שנכנס כמחליף המשיך עם עוד בעיטה תוך כדי סיבוב הדף את הכדור. סכנין המשיכה לשלוט במרכז השדה למרות הפיגור והמשיכה לאיים על שערה של מכבי פתח תקווה.

בדקה ה-78' עוד הזדמנות של סכנין מטעות בהגנת מכבי פתח תקווה. פיראס מוגרבי השתלט על הכדור ועבר את השוער אולם רשם החמצה גדולה ובעט את הכדור החוצה.

בדקה ה-85' נפצע החלוץ הצעיר אוסאמה חלאילה כשנפגע בראשו מהיתקלות בתוך הרחבה. חלאילה פונה לבית החולים כשהוא חבוש בראשו וסכנין נותרה בעשרה שחקנים עד תום המשחק לאור העובדה שביצעה שלושה חילופים.

אוסמה חלאילה מפונה מהמגרש

סכנין ספגה מכה אחר מכה במשחק הזה, הן ההתרחקות שלה מהפלייאוף העליון לאור ההפסד והן פציעת השחקן שלה שהובהל לבית החולים. לבטח שההפסד הזה יאיץ בראשי המועדון לחשוב על תכנית חדשה לחיזוק כפול, הן בסגל השחקנים לפני תום חלון ההעברות והן במאמן על הקווים. 

#בניסכנין

כתבות נוספות