כאוכב ספגה הפסד ראשון העונה לבני נחף, ממב"ע ניצחה את כאבול והתקרבה לצמרת

ליגה ב': כאוכב ספגה הפסד ליגה ראשון העונה 1-0 למכבי נחף, ממב"ע ניצחה בתוצאה זהה את בני כאבול והתקרבה לצמרת. 


משחק סופר מעניין קיבלנו היום בכאבול כאשר בני כאבול' השלישית בטבלה עם 28 נקודות, אירחה את בני ממב״ע הגולן הניצבת במקום השישי עם 23 נקודות.  השופט וסים אבו שקארה שרק לפתיחת המשחק לעיניי כ- 100 אוהדים שהגיעו לצפות במשחק הצמוד והקרב על החלק העליון של הטבלה.


מפתיחת המשחק ממב״ע הפתיעה את כאבול והייתה עדיפה כאשר הניעה את הכדור בצורה מסודרת וידעה להתגונן כמו שצריך. כעבור רבע שעה מהפתיחה הגיעה ההזדמנות הראשונה במשחק לבני הגולן כאשר סופיאן אבו ג׳בל שחרר כדור חזק שחמק ליד העמוד. חמש דקות לאחר מכן נאג׳י אבו ג׳בל החמיץ עוד הזדמנות לאורחים והכדור שלו עבר מעל למשקוף.

 שחקני כאבול בפתיחת המשחק

 

בדקה ה-21׳ כאבול הגיעה למצב ראשון, ארד אלבז בעט מחוץ לרחבה כדור מדויק לפינה הימנית של אייל ואקרט שהצליח להדוף לקרן. מיד לאחר מכן בני הגולן יצאה למתפרצת מדהימה, הכדור הגיע לג׳ואד אבו סאלח המהיר שהעביר רוחב מצוין לת׳אאר עמאשה שנשאר לבד מול השוער וקבע 1-0 מוצדק לאורחים. בני כאבול ניסתה לחזור למשחק ובדקה ה-33׳ סיבוך גדול בתוך רחבת בני הגולן ואיך שהוא הכדור נביט אל עבר השער אבל המשקוף הציל את בני הגולן משער שוויון.


כאבול פתחה טוב את המחצית השנייה וניסתה לבנות התקפות מסודרות, מנגד, בני הגולן יצאה להתקפות נגד ובדקה ה-51׳ נאג׳י אבו ג׳בל הגיע לרחבה ובעט חזק למשקוף שהפעם הציל את כאבול משער שני. בדקה ה-60׳ שימי אדרי ניסה את מזלו כדי לאזן אבל הכדור שלו יצא החוצה מעל למסגרת של ואקרט. בני הגולן המשיכה להיראות יותר טובה ולחצה את היריבה באמצע מגרשה. כאבול יצאה להתקפה מתפרצת כאשר בדקה ה-77׳ אסף פחימה שלא היה טוב במשחק בעט מחוץ לרחבה כדור מסובב שעבר מעל השער.


כעבור חמש דקות בני הגולן נותרה בעשרה שחקנים כאשר איהם זהוה ביצע עבירה סמוך לרחבה, קיבל צהוב שני והורחק מהמשחק. בתוספת הזמן כאבול החמיצה הזדמנות אדירה, ארד אלבז לא נגע טוב בכדור חמישה מטרים מהשער ואייל ואקרט קלט את הכדור בקלות, המשחק הסתיים בניצחון 1-0 קטן אך חשוב מאוד לבני הגולן שנדבקת לצמרת. בסוף המשחק שחקנים מכאבול פנו לעבר השופט בקללות והאשימו אותו בהפסד והוא נאלץ לעזוב את המגרש בליווי אנשי האבטחה.


ת׳אאר עמאשה, כובש שער הניצחון לבני הגולן, מסר ליאללה ספורט: ״היה משחק קשה במגרש קשה, הכי חשוב שניצחנו והבאנו שלוש נקודות ואנחנו נמשיך לעבוד ומסתכלים קדימה. אין הרגשה יותר יפה משלוש נקודות יקרות נגד קבוצה חזקה, בחוץ אנחנו קרובים לפלייאוף והכל אפשרי".

מרוצים מרצף ניצחונות. שחקני ממב"ע גולן 

 

משחק נוסף מסקרן שקיבלנו היום הוא בין המוליכה כאוכב למכבי נחף כאשר הפועל כאוכב נחלה את הפסדה הראשון העונה. המשחק היה אגרסיבי ומותח ונראה שמכבי נחף הגיעה לכאוכב כדי להפתיע ולנצח בכל מחיר כשידעה להתגונן בצורה מצוינת ויצאה למתפרצות.

 

במחצית הראשונה נחף כבשה שער שנפסל בטענה לנבדל מה שהפחיד את המקומיים שמדובר ביריבה עקשנית. בתחילת המחצית השנייה, נחף קיבלה כדור חופשי שהוגבה לתוך הרחבה, מוהנד ריאן זינק ונגח את שער הניצחון לקבוצתו. כאוכב ניסתה לתקוף בכל הכוח אבל לא הצליחה לנצל את המצבים שקיבלה.

 לא הצליחו לשחזר היום את החגיגות. שחקני כאוכב 

 

המשחק היה אגרסיבי מאוד והשופט שלף שלושה כרטיסים אדומים, שניים לאורחים מנחף לשחקנם מהראן עג'ם ומוחמד בדארנה וואחד לוסים עלי מהפועל כאוכב. בסופו של דבר המשחק הסתיים בניצחון 1-0 מפתיע לנחף ואכזבה לכאוכב אך כעת עליה לדאוג שלא לייצר רצף הפסדים ולא לאבד נקודות כשהפער בינה ובין כפר מנדא במקום השני נשאר על 10 נקודות. 

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

כתבות נוספות 

Please reload