בבני סכנין מתוחים לקראת המשחק מול מכבי פתח תקווה: ניצחון עשוי להכריע את סוגיית המאמן

בני סכנין סופרת את השעות לקראת המשחק הערב נגד מכבי פתח תקווה שיערך באצטדיון בעכו: עידן שמש חוזר לסגל, מחמוד קנדיל חוזר לשער.

המשחק הערב הוא סופר חשוב עבור סכנין, מדובר במשחק שיכול להרחיק אותה באופן משמעותי ממאבקי התחתית וכך תוכל להביט קדימה לעבר הפלייאוף העליון. בהנהלה מייחסים חשיבות רבה למשחק הערב והחדירו את המטרה לצוות המועדון כשהיא אחת וברורה, לעבור את מכבי פתח תקווה ולקחת את הנקודות.

במידה וסכנין תנצח הערב את מכבי פתח תקווה נקבל גם הכרעה בעניין עמדת המאמן בקבוצה כאשר לא מן הנמנע שמאמן הכושר חואן וביחד עם עוזרו אימן אבו יונס ימשיכו עד סוף העונה הנוכחית. בסכנין לא ממהרים לקבל החלטה בעניין המאמן ובקבוצה מאמינים באפשרות שמרקו בלבול יגיע לדוחא כשהוא השם הרצוי והמבוקש אצל ההנהלה.

יככב שוב מול מכבי פתח תקווה? עטאא ג'אבר

צילום: מועדון בני סכנין

סכנין תעלה הערב שוב בהרכב התקפי כאשר המטרה היא להכריע את המשחק ולראשונה בתולדות המועדון הקבוצה תשחק בלי זר אחד בהרכב. מי שיפתח הערב בהרכב הוא הקשר הצעיר מוחמד בדארנה(מידו) ביחד עם פיראס מוגרבי, ג'אבר עטאא וחאלד חלאילה שיחזקו את קישור הקבוצה.

בהתקפה מפוי להמשיך אוסאמה חלאילה הצעיר שמאוד מרשים לאחרונה ביחד עם שלומי אזולאי ובהגנה ישחקו מארון גנטוס, סארי פלאח, עלי עותמאן ואיהאב שאמי. לשער יחזור הערב השוער מחמוד קנדיל אחרי שריצה עונש הרחקה ממשחק הגביע.

לא פחות משבעה שחקני בית ישחקו הערב בהרכב הפותח וזה מעיד על הדרך שנבנתה במועדון במשך כמה שנים. לפני כשנתיים אמר יושב ראש הקבוצה מוחמד אבו יונס שבעוד מספר שנים יהיו לא פחות משמונה שחקני בית בהרכב הפותח, האקדמיה של בני סכנין מייצרת בשנים האחרונות הרבה כישרונות לקבוצה הבוגרת והעונה נכנסו לעניינים מארון גנטוס ואיהאב גנאים ונחשבו לשחקני מפתח בהרכב הקבוצה.

#בניסכנין

כתבות נוספות