מחזור גורלי בליגה ב': דבורייה וכפר קרע יתחרו על המקום השני, כאוכב תנסה להמשיך להיות בלתי מנוצחת

ליגה ב': הגורל של דבורייה על הפרק, זלפה במשחק ביתי מול נג'ידאת ובמחוז המקביל כאוכב רוצה לעשות צעד נוסף שישאיר אותה בלתי מנוצחת ויקרב אותה לליגה א'.

מחוז צפון ב'

רגע לפני שנדבר על המשחקים, במחוז צפון ב' היה אירוע משמעותי שהשפיע על מאזן הנקודות של כל הקבוצות ושינה את פני הטבלה כאש פרדס חנה בהחלטת ההתאחדות חזרה לפעילות, מה שהגדיל את הפער בצמרת לשבע נקודות בחזרה. כזכור, הפער כבר הצטמצם לשלוש נקודות לפני כשבועיים לאחר ההפסד של זלפה לערערה, אלא שדבורייה אכזבה והתאכזבה בשלישי האחרון כשלא הצליחה לנצח את עין מאהל ובתוספת החלטת ההתאחדות שהתקבלה השבוע להחזיר את פרדס חנה לליגה לאחר שהייתה מחוץ לתמונה במשך ארבעה משחקי ליגה בהם לא הופיעה, הפער בצמרת חזר להיות 7 נקודות, הלחץ השתנה וחשיבות המשחקים במחזור הקרוב הפכה גדולה הרבה יותר.

בני זלפה - מכבי נג'ידאת

המוליכה תארח את נג'ידאת המגיעה בסגל חסר למשחק ללא כובש השלושער שלה מהמשחק האחרון מוחמד(סטף) זועבי. בזלפה רוגעים יותר לאחר הניצחון על פרדיס והחלטת בית הדין בנוגע לפרדס חנה כך שעל פניו כשהם המארחים ובתוספת המוטיבציה שקיבלו בשבוע האחרון, תהיה הפתעה אם לא ייצאו עם נקודות מהמשחק הזה.

דבורייה - כפר קרע

הכל או כלום. המבחן האחרון של דבורייה בו היא צריכה לתת את הכל. כאמור החלטת בית הדין הורידה רוח רבה מהמפרשים של הקבוצה שרק לא מזמן שמחה על צמצום הפער מהמוליכה, אלא שכעת צריכה להתמודד עם המצב החדש בו כל תוצאה מלבד ניצחון בשישי הקרוב תגרור אחריה החלטות גדולות ושינויים משמעותיים להמשך הדרך.

רגעים גורליים של הפרויקט

צילום: איהאם אנוואר ג'בארין

בני פרדיס - בני ערערה

שתי יריבות קשות שעשו חיים לא קלים לרוב קבוצות הליגה ויתמודדו כעת אחת מול השנייה. פרדיס מצדה תרצה להתאושש מהמהפך שספגה מזלפה בשישי האחרון ואילו ערערה שסיימה בתיקו ללא שערים מול כפר קרע, תנסה לחזור למסלול הניצחונות ולנסות להמשיך ולשמור על שער ריק כפי שעשתה בששת המשחקים האחרונים שלה ועל כך מגיעות לה המחמאות.

במשחקים נוספים תתארח אלנהדה נצרת אצל מכבי ריינה, מכבי אכסאל תארח את מכבי עין מאהל והפועל דליה תארח את רמות מנשה.

יחגגו בפרדיס? שחקני ערערה

מחוז צפון א'

במחוז צפון א' העניינים מעט יותר ברורים וצפויות פחות דרמות כאשר המוליכה כאוכב פתחה פער של 13 נקודות מהמקום השני אותו תופסת כפר מנדא ואם תמשיך בקצב שלה היא בקרוב מאוד תכריע את עלייתה לליגה א'.

אחווה כפר מנדא - צעירי כפר כנא

הקבוצה מהמקום השני שלא שיחקה השבוע עקב החלטת ההתאחדות לדחות את המשחק שלה מול אחווה עראבה, תפגוש את צעירי כפר כנא שכבר יצאה מתמונת העלייה מהמקום הראשון, אך דווקא כעת כשיש סביבה פחות לחץ היא הצליחה לחזור למסלול הניצחונות.

הפועל כאוכב - מכבי נחף

המוליכה רוצה להמשיך במומנטום ולהישאר בלתי מנוצחת. האם מכבי נחף תהיה הראשונה שתנצח את כאוכב במסגרת הליגה או שמא קבוצתו של סאלח נמארנה תמשיך במסע המופלא לעבר ליגה א' עם עוד משחק ללא הפסד?

רוצים להמשיך במסע המופלא

צילום: רמזי אבו אל היג'א

במשחקים נוספים תתארח צעירי טמרה אצל מעלות תרשיחא, אחווה עראבה אצל איחוד בני מג'דל כרום, מכבי שפרעם אצל הפועל בועיינה ובני ממב"ע אצל בני כאבול.

#דבורייה #מכביכפרקרע #הפועלבניזלפה #הפועלכאוכב #ראשי #ראשי1

כתבות נוספות