זלפה ודבורייה פספסו הזדמנויות, נג'ידאת חגגה וערערה הביסה את פרדיס

ליגה ב': זלפה הפסידה לנג'ידאת ופספסה הזדמנות להגדיל את הפער, ערערה הביסה את פרדיס, כפר מנדא חוללה זעזוע אצל כפר כנא לאחר שניצחה אותה ודבורייה פספסה הזדמנות להיצמד לזלפה לאחר שסיימה בתיקו עם כפר קרע. פאדי סכניני: "כל הסגל שלנו כולל המאמן חנא פרהוד נשארים עד סוף העונה".

משחק על הכל או כלום קיבלנו היום בדבוריה כאשר מ.ס דבוריה נפגשה היום בקרב צמרת עם איחוד בני כפר קרע. המפגש הזה סיפק לנו הרבה אקשן כאשר חנא פרהוד פגש לראשונה העונה את האקסית בה פתח את העונה כשהוא במדי דבורייה כאשר שתי הקבוצות התחרו ראש בראש מתחילת העונה.

דבוריה שמאכזבת בשבועיים האחרונים רצתה לחזור למסלול הניצחונות אחרי התיקו המפתיע נגד מכבי עין מאהל בשבוע שעבר והחלטת ההתאחדות להחזיר את פרדס חנה לליגה הגדילה את הפער מהמוליכה זלפה לשבע נקודות, אולם בכל זאת ההפסד היום והתיקו נגד כפר קרע צמצם את הפער לשש נקודות.

חנא פרהוד

המשחק נפתח בצורה חלשה על ידי שתי הקבוצות כאשר מועאד עזאיזה ריצה עונש ונותר מחוץ להרכב ואילו מועין נג'אר ריצה עונש הרחקת צהובים ומי שפתח במקומו כבלם זה הייתם דראושה. המחצית הראשונה הייתה כמעט בלי הזדמנויות, דבורייה עם אחת המחציות החלשות שלה העונה לא התעשתה וראו כמה הקבוצה לחוצה.

במחצית השנייה ראינו יותר הזדמנויות, אולם הלחץ בדבוריה שוב עשה את שלו ודבוריה סיימה תיקו שני ברציפות כך שכרגע הפער מהמוליכה זלפה שהפסידה היום עומד על שש נקודות. מיד עם סיום המשחק פרצה מהומה בתחומי המגרש כאשר כמה אוהדים לא אהבו את התוצאה ושני שחקני דבוריה זעמו על החלטת המאמן חנא פרהוד לא לשתף אותם.

אחרי המשחק התראיין פאדי סכניני לאתר יאללה ספורט ואמר: "אף שחקן לא ישוחרר מדבוריה והקרב עדיין פתוח, דבוריה לא מרימה דגל לבן אחרי סיבוב אחד, יש עוד סיבוב שלם ואנחנו נמשיך להיאבק בצמרת". על מעמדו של חנא פרהוד והפרסומים השונים על כך שאולי הישאם זועבי יגיע לדבוריה: "חנא פרהוד ימשיך לאמן את הקבוצה ולא יהיו שינויים".

מאוכזב. פאדי סכניני

מי שאכזבה היום ורשמה הפסד מפתיע הייתה בני זלפה, המוליכה שקיבלה היום הזדמנות להגדיל את הפער ואולי להכריע את המאבק אך הפסידה למכבי אחמד נג'ידאת בתוצאה 1-0. בדקה ה-25' נג'ידאת עלתה ליתרון משער של נסים נג'ידאת ובדקה ה-60' אף פספסה להכפיל את היתרון כשהחמיצה פנדל. זהו ניצחון שני רצוף של נג'ידאת לאחר שהביסה את טירת הכרמל בשבוע שעבר וכעת ניצחה בחוץ את המוליכה זלפה ואין ספק שמדובר באחת הקבוצות שעוד נשמע עליה הרבה בליגה.

בשורה פחות טובה למכבי נג'ידאת היא פציעתו של הקשר עובידה אסעיד שסתום המשחק נלקח לבית החולים ושם התברר שסובל משבר ברגלו וייאלץ להיכנס לתקופת החלמה.

שחקני נג'ידאת חוגגים עם השוער שהיה ממצטייני המשחק

מי שכיכבה היום עם ניצחון גדול זוהי בני ערערה שהביסה 4-0 את בני פרדיס במשחק חוץ ורושמת הישג נפלא של שבעה משחקים רצופים ללא ספיגת שער. קבוצתו של עיסא נג'ידאת עשתה שינוי משמעותי תחת מאמנה החדש על הקווים ורושמת הישגים מצוינים כשבשלושת המחזורים האחרונים ניצחה את המוליכה זלפה, רשמה תיקו עם כפר קרע והביסה את בני פרדיס. יהיה מסקרן ביותר לראות אותה בשבוע הבא מול דבורייה.

שחקני ערערה חוגגים

במשחקים נוספים באותו המחוז ניצחה מכבי ריינה 3-0 את אלנהדה נצרת, מכבי אכסאל ניצחה 3-2 את עין מאהל. במחוז המקביל ניצחה כפר מנדא 2-1 את צעירי כפר כנא, מעלות תרשיחא נפרדה בתיקו 1-1 עם צעירי טמרה, אחווה עראבה ניצחה 2-1 את מג'דל כרום והפועל בועיינה ניצחה 3-1 את מכבי שפרעם.


כתבות נוספות