הפסד ליגה שני ברציפות לאחי נצרת מול הפועל עפולה, נאאל חוטבא הורחק

אחי נצרת סיימה את השבוע הקשה ביותר מתחילת העונה: הפסידה 1-0 להפועל עפולה ורושמת הפסד שלישי רצוף בכל המסגרות. נאאל חוטבא הורחק בתוספת הזמן.

רק לפני שבוע ימים אחי נצרת נחשבה כקבוצה שרצה בצמרת במרחק נגיעה מהמוליכות, אך היום היא עברה הפסד שיכול להרחיק אותה באופן משמעותי הפועל ת"א וכפר סבא הנמצאות בצמרת.

המשחק היה שקול ברובו עד הדקה ה-55' בה נרשם מצב מסוכן כאשר כדור שנשלח לרחבת אחי נצרת הגיע אל ראשו של אכרם שריח שנגח וניסה להרחיק את הכדור, אך לרוע מזלו ומזל אחי נצרת הכדור דווקא נכנס לרשת והשער העצמי שלו העלה את עפולה ליתרון 1-0.

לא מצליחים להתאושש. שחקני אחי נצרת

צילום: איהאם אנוואר ג'בארין

אחי נצרת ניסתה לעלות קדימה ואדהם האדיה הכניס את כל הקלפים ההתקפיים שלו בניסיון להשוות את התוצאה אך כל הניסיונות שלו הלכו לשווא כשאחי המשיכה ליכולת ההתקפית הדלה שלה מתחילת העונה וכשתוקפים בכל הכלים נשארים חשופים מאחור.

בתוספת הזמן נרשמה התקפה מתפרצת מהירה של שחקני עפולה שהגיעה ישר לרגלי דניאל פרץ שדהר לעבר שערה של אחי נצרת, אך נעצר בעבירה ישירה ע"י נאיל חוטאבא שספג כרטיס אדום והורחק, אחי נשארה בעשרה שחקנים שתי דקות לסיום וההרחקה הזו הוסיפה לה עוד כאב ראש לקראת המשחק הבא.

אחי נצרת תנסה לסגור כמה שיותר מהר צירוף שחקני רכש במהלך השבוע הקרוב ותקווה שיריבותיה בצמרת יאבדו נקודות כי ניצחון שלהם יקשה עליה בהמשך הדרך להשיג את מטרת העלייה, שלא נדבר על המכשול הרציני בהחתמת שחקנים מוכשרים במהלך החלון הנוכחי. ימים קשים עוברים על אחי שלא מתעלה בשבועות האחרונים, אבל לרגע זה כל המערכת עומדת מאחורי הקבוצה.

#אחינצרת #ראשי #ראשי1

כתבות נוספות