הישאם זועבי סיים את דרכו בכפר כנא, מהראן אבו ריא שוחרר

הישאם זועבי ועוזרו מוחמד עבאס(ברטי) סיימו היום באופן רשמי את דרכם בצעירי כפר כנא. מהראן אבו ריא קיבל הודעה שרשאי לחפש קבוצה וקרוב לסיכום בעירוני טבריה. מחמוד ג'אבר ימשיך לאמן את הקבוצה עד תום העונה.

אחרי שרשמה היום עוד הפסד בתוצאה 2-1 לאחווה כפר מנדא, קיבלה היום ההנהלה החלטה סופית להיפרד מהצוות המקצועי. כידוע, הישאם זועבי הגיע בקול תרועה לצעירי כפר כנא כאשר המטרה הייתה להחזיר את הקבוצה לליגה ממנו ירדה בשנה שעברה אך כבר בהפסד למוליכה כאוכב גורל הקבוצה שאיבדה את סיכויי העלייה מהמקום הראשון נחרץ ואף באותו המשחק כבר הגיש את התפטרותו וחזר עד היום כאשר הפרידה ממנו מסתמנת כסופית.

לאן יעברו? הישאם זועבי וברטי עבאס

הישאם זועבי קיבל צ'ק פתוח העונה במטרה להשיג את היעד, אולם התוצאות היו מאכזבות. לא פעם אחת העונה הישאם היה מועמד לעזוב את הקבוצה כאשר דבוריה הביעה עניין במאמן לפני שמינתה את חנא פרהוד וכמו כן שמו של זועבי נקשר ללא מעט קבוצות בתקופה האחרונה כאשר גם דבוריה שוב ועראבה שגיששה אצל המאמן לפני פחות מחודש הוזכרו יחד עם שמו אולם בדבורייה שללו כל קשר למאמן בימים אלו.

בנוסף לצוות המקצועי, בכפר כנא הודיעו היום לבלם מהראן אבו ריא שהוא רשאי לחפש קבוצה והוא מחוזר על ידי עירוני טבריה מליגה א' צפון, בימים הקרובים עשוי לסכם שם את תנאיו.

יחזור לליגה א'? אבו ריא

#מהראןאבוריא #צעיריכפרכנא

כתבות נוספות