צחי טיאר העביר אימון בכורה בבאקה:צפויים שינויים משמעותיים בסגל

צחי טיאר העבייר את אימון הבכורה בבאקה אל גרבייה: ולדי גרשמן והשוער מוחמד שבאט שוחררו, עשאהל בן שבת בדרך, גם יואל צ'חנוביץ' ורן קוז'ק על הכוונת.

באקה אל גרבייה יצאה היום לדרך חדשה תחת מאמנה החדש צחי טיאר. הקבוצה שעשתה זעזוע על הקווים במטרה להוציא כמה שיותר נקודות בסיבוב השני של הליגה, צפוייה לבצע גם מספר שינויים משמעותיים בסגל שלה עד תום מועד חלון ההעברות. 

מבחינת סגל הקבוצה, היא נפרדה היום מקשרה המצטיין אלמוג אוחיון שעשה מעבר גדול לחיגה הלאומית ובהנהלה מאוד תמכו בו: "רוצים שהוא יתקדם ומאמינים בו, לא חשבנו לרגע לעצור לו את ההתקדמות ואנחנו שמחים בשבילו ומאחלים לו מכל הלב המון הצלחה" אמר היו"ר חוסני אבו מוך. 

 צחי טייאר היום באימון הבכורה בבאקה

מבחינת השינויים הצפויים בהמשך מי שהחסיר היום את האימון ושוחרר מהקבוצה הוא הבלם ולדי גרשמן, בנוסף אליו קיבל את הודעת שחרורו גם השוער מוחמד שבאט ועל הפרק גם עתידו של החלוץ מוחמד כבהא(צ'אבי). 

מי שצפוי להצטרף לקבוצה הוא בלם מ.ס דימונה עשאהל בן שבת אשר שיחק תחת המאמן צחי טייאר בבאקה אל גרביה בחצי העונה שעברה וסייע לו במאבקי ההישרדות. כמו כן הקבוצה מעוניינת בשחקנים יואל צ'חנוביץ', רן קוז'ק ובהחזרתו של המגן אופק ברזני. בנוסף על הכוונת שלה נמצא גם חלוץ הפועל אום אל פחם תימור אביטן שכזכור גם הוא היה חלק מההרכב של צחי טיאר בבאקה בעונה שעברה.

בנוגע לעמדת השוער, שניים מהמועמדים לתפוס את עמדת השוער הראשון הם מייק חכים ונמרוד כהן.

באקה רוצה לשחזר רגעים יפים מהעונה שעברה/ צילום: וואסים מוואסי

בבאקה אל גרבייה יקבלו החלטות בנושא בימים הקרובים ואף שוקלים חיזוקים נוספים: "הכל תלוי במסגרת שתקציב ההנהלה ובמידה והיא תיתן את האפשרות הקבוצה תתחזק עוד בחלק ההתקפי". כמו כן בהנהלה נראו מרוצים מהיציאה לדרך חדשה והביעו אמון בצחי טיאר שישחזר את חצי העונה שעברה בקבוצה ויצליח להבטיח כמה שיותר מהר את הישארותה בליגה. 

#באקהאלגארבייה

כתבות נוספות