בני סכנין: גאוצ'ו שוחרר, בהנהלה לא ממהרים לקבל החלטה על המאמן

תחושת הקלה בסכנין לאחר הניצחון האחרון: הברזילאי לוקאס גאוצ'ו שוחרר מהקבוצה, בהנהלה עדיין עובדים על מינוי מאמן אך לא ממהרים לקבל החלטות: "נמשיך לחפש מועמדים, אנחנו מעריכים את העבודה של חואן אבל חשוב לנו שיהיה צוות מקצועי שלם ומושלם". 

אווירה חיובית והרבה שמחה בסכנין בימים האחרונים כאשר מי שנכח באימון הקבוצה מרגיש את האווירה החיובית בין השחקנים. הרבה לחץ השתחרר אחרי הניצחון על אשדוד, בקבוצה אמרו "הניצחון הזה החזיר את הביטחון והרחיק אותנו ממאבקי התחתית". 

 כבש את שער הניצחון שנתן הרבה שקט. ג'אבר

צילום: מועדון בני סכנין 

אחת הסוגיות המדוברות, אולי הכי מדוברת, זו סוגיית המאמן. כאמור לאחר שפיטרה את המאמן פליקס נעים, בסכנין ממשיכים בחיפוש אחרי מאמן אולם בהנהלה לא ממהרים לקבל החלטה. הרבה שמות הוזכרו לאחרונה כמועמדים לאמן את הקבוצה אולם המועמד המועדף על פני ההנהלה הוא מרקו בלבול ובסכנין לא מתייאשים מהר ומנסים לפתור את הבעיה בנוגע אליו מול ההתאחדות במידה והמאמן יקבל ברכת הדרך מעופר עיני הוא יגיע לסכנין. במידה ובאופן סופי המהלך לא יצליח, יפנו למועמדים הנוספים שישנם על הפרק. 

במשחק הליגה הקרוב ימישכו צמד המאמנים חואן ואימן אבו יונס לעמוד על הקווים, בנושא הזה הנהלת מחזיקה אצבעות לשני המאמנים במפגש נגד מכבי פתח תקווה ביום שבת בעכו. לאחרונה עלתה האופציה לתת לשני המאמנים להמשיך ולהוביל את הקבוצה עד סוף העונה, אולם בהנהלה פסלו את האופציה. מנכ"ל הקבוצה חאלד דוכי אמר בנושא זה: "הקבוצה שלנו תמשיך לחפש מועמדים, אנחנו מעריכים את העבודה של חואן אבל חשוב לנו שיהיה צוות מקצועי שלם ומושלם".

לצד החיפושים אחר מאמן, בסכנין ממשיכים לחפש חיזוק בסגל השחקנים כאשר אחד השמות שהוזכרו כמועמדים הוא הקשר הישאם כיוואן, בנוסף אליו בקבוצה עדיין מחפשים שחקנים זרים. אמש שוחרר באופן סופי החלוץ הברזילאי לוקס גאוצ'ו, הברזילאי שהגיע בכל תרועה לקבוצה בקיץ הוא האחרון שנשאר משרידי סבירסקי . כמו כן הקשר הבוסני בהורודין שהיה במבחנים, עזב גם הוא את הקבוצה. 

הפרידה הגיעה. גאוצ'ו

צילום: מועדון בני סכנין 

עוד בנוגע לסגל, רשימת הפצועים כוללת כרגע את עלאא אבו סאלח ומוחמד כליבאת. עידן שמש שב להתאמן היום כרגיל. 

בנושא אחר, העבודות באצטדיון דוחא צפויות להסתיים בסוף החודש וכבר בתחילת החודש הבא התכנון הוא שהקבוצה תחזור לשחק במגרשה הביתי. 

#בניסכנין

כתבות נוספות