באחי נצרת מאוכזבים ומחכים למשחק הגורלי מול עפולה, גיא דיין ועידו אקסברד על הכוונת

תסכול רב באחי נצרת ממצב הקבוצה ותוצאות היריבות התום המחזור: הקבוצה תצא למשחק גורלי מחר נגד עפולה. אבו ענזה יישאר עד שיימצא חיזוק להתקפה, גיא דיין ועידו אקסברד מועמדים להצטרף. 

מכבי אחי נצרת נמצאת בתקופה לא טובה , הקבוצה של אדהם האדיה נמצאת במומנטום שלילי כאשר מתוך חמשת המשחקים האחרונים שלה בליגה היא סיימה ארבע פעמים בתיקו ושלשום היא הפסידה למכבי הרצליה מהתחתית בתוצאה 2-1 אחרי שדווקא היא זו שהובילה במחצית הראשונה. ההפסד האחרון נגד הרצליה הרחיק את הקבוצה מהמוליכות כאשר הפער מהפועל כפר סבא עומד על 7 נקודות ומהפועל תל אביב שניצחה אתמול את בני לוד הפער עומד על 5 נקודות.

באחי קיימת אכזבה רבה מהתוצאות, אולם בהנהלה אמרו שברגעים פחות טובים אנחנו נתמוך ונמשיך לתת גיבוי מלא לצוות המקצועי ולשחקנים: "חשוב לנו שבזמן הזה כולנו נעמוד מאחוריי הקבוצה ונתמוך בה, כל דבר אחר עשוי ועלול לפגוע בקבוצה".

 צריכים לעבור את התקופה הקשה

צילום: עובאדה אכתילאת 

בהנהלת אחי לא הסתירו את רצונם להתחזק בכמה שחקנים ואף אתמול נשמעו הרבה קולות שבקבוצה ילכו על כל הקופה ולא יהססו להביא שחקנים במטרה לעלות ליגה. אתמול נתקבלה החלטה בקבוצה להשאיר בשלב זה את החלוץ מוראד אבו ענזה, החלוץ שקיבל הודעה שהוא  משוחרר, יישאר בקבוצה באופן זמני עד שימצאו שחקני חיזוק מתאימים, אולם לגבי סייטון השחקן שוחרר באופן סופי.

לאחרונה עלו מספר שמות של שחקנים שמועמדים להגיע לקבוצה כאשר על הפרק החלוץ עידו אקסברד המשחק בהפועל תל אביב, גיא דיין המשחק בהפועל נצרת עלית וגם שמו של פדרו גלבאן הוזכר כמועמד לחזק את הקבוצה.

 יישאר עד שימצאו חיזוק. אבו ענזה 

מחר(שישי) מחכה לקבוצה דרבי מקומי כשהיא תפגוש את הפועל עפולה. באחי משתוקקים לניצחון ראשון אחרי חמישה מחזורים כאשר הניצחון האחרון שלה  היה על הפועל רמת גן בתחילת חודש דצמבר. בקבוצה מספרים שהשחקנים לוקחים ברצינות רבה את המשחק ורק ניצחון יכול להוציא את העגלה מהבוץ. מנגד, הפסד מחר יכול לזעזע את המערכת בקבוצה ובמקרה כזה הרבה שינויים עשויים להתבצע. 

#אחינצרת #מורדאבוענזה #ראשי #ראשי1

כתבות נוספות