מ.ס טירה מסכמת סיבוב: "החלק הראשון היה כישלון טוטאלי, החלק השני היה אחר לגמרי"

מ.ס טירה מסכמת סיבוב ראשון: הפתיחה הקשה, מגמת השיפור והטעויות ששילמו עליהן ביוקר. קראו

רגע לפני תחילתו של הסיבוב השני, החלטנו לסכם את הסיבוב הראשון יחד עם מ.ס טירה. קבוצתו של מוחמד סמארה ניצלה בשנה שעברה מירידה אחרי שבמחזור האחרון היא ניצחה את צעירי כפר כנא ושלחה אותה לליגה ב'. בטירה לא רצו לחזור על טעויות העבר ולשחזר את מאבקי התחתית ודם אנחנו חשבנו שההישרדות ברגע האחרון תשנה הרבה אצל הקבוצה של טיטי וסמארה אך לא ממש, היכולת הגרועה מהעונה אשתקד המשיכה גם בתחילת העונה הנוכחית והקבוצה רשמה ארבעה הפסדים רצופים בהן ספגה לא פחות מ-15 שערים.

את הסיבוב הראשון של טירה אפשר לחלק לשניים, החלק הראשון והגרוע לעומת החלק השני בו הקבוצה נראתה אחרת לגמרי עם חזרתו של סמיר עבד אלחי ועוד מספר חיזוקים משמעותיים. טירה סיימה את הסיבוב במקום ה-14 כשבמאזנה 14 נקודות מתוכן הקבוצה השיגה רק 7 נקודות במשחקי הבית ועוד 7 במשחקי החוץ.

שחקני מ.ס טירה

צילום: נזיה סולטאן

נפרדנו מהסיבוב הראשון בראיון אישי עם מאמן הקבוצה מוחמד סמארה שראשית סיכם את הסיבוב הראשון של קבוצתו: "הסיבוב הראשון מחולק לשני חלקים, החלק של פתיחת העונה וחמשת המחזורים הראשונים שהם כישלון טוטאלי ופתיחה גרועה מאוד לעומת החלק השני והוא עשר המחזורים האחרונים בהם עשינו 3 ניצחונות, 5 תוצאות תיקו ושני הפסדים צמודים בדקות הסיום. החלק השני היה נהדר מבחינת יכולת ובינוני מבחינת תוצאות כי יכולנו להשיג לפחות עוד 6 נקודות"

בוא נדבר על החלק הראשון, מה לא עבד לכם ולמה ההתעוררות שלכם(שוב בדומה לעונות קודמות) מאוחרת? "אני אישית לוקח אחריות כמאמן כי הסכמתי לעבוד כאשר ארבעה שחקנים שדרשתי שיהיו לא סגרו איתם כמו סמיר עבד אלחי, בן בן שושן, מוחמד ג'נדיה, שלום אדרי ושוער בכיר(שהיו בתכניות שלי כשהסתיימה העונה הקודמת) ולכן הסגל היה קצר וחסר ניסיון. לא לשכוח שהיו לנו שני מורחקים כבר במשחק הראשון שהם משמעותיים כאשר יש לך סגל של 18 שחקנים".

מוחמד סמארה

צילום: נזיה סולטאן

אתם בכל זאת נמצאים במקום לא טוב עם 14 נקודות, אתה חושב שטירה תגיע לסיבוב השני בצורה יותר טובה? "אנחנו כבר בתקופה טובה, טיפת מזל בחלק הקדמי ואנחנו נהיה במקום אחר לגמרי"

חושבים על חיזוק לפני סגירת החלון? "אני אישית נלחם על מנת להביא עוד שחקן בחלק האחורי, יש בעיות תקציביות ולכן ההנהלה בינתיים לא מסכימה לחזק את הסגל בעוד עמדה" אחת מנקודות האור של טירה זה הקהל שלה שלמרות התוצאות והמיקום של קבוצתם, אוהדי טירה הגיעו לכל משחק ועודדו וכל המחמאות מגיעות לקהל.

ליוו את הקבוצה גם ברגעים הקשים

צילום: נזיה סולטאן

#מסטירה

כתבות נוספות