שמשון כפר קאסם ממשיכה בשלה בפסגה, ג'ת עשתה מהפך מרשים על קרית אונו

ליגה ב' דרום: שמשון כפר קאסם ממשיכה להוביל בפסגה, ג'ת עשתה מהפך אדיר על קרית אונו ושועאע כפר קאסם אכזבה מול שמשון תל אביב.

המשחק הראשון שנערך היום הפגיש בין שמשון כפר קאסם מוליכת הטבלה לבני יפו. שמשון פתחה בלחץ בניסיון לכבוש את הראשון אבל יפו עמדה בכל מצב והצליחה לקבוע תוצאת המחצית 0-0. במחצית השנייה שמשון המשיכה את הלחץ וכבר בדקה ה-65' איוב אבו סביט העלה אותה ליתרון 1-0. החלוץ לא הסתפק והשלים צמד בתוספת הזמן וקבע תוצאת המשחק 2-0 לטובת שמשון שממשיכה להוליך את טבלת הליגה.

הפועל איחוד בני ג'ת ממשיכה ביכולת הטובה בתקופה האחרונה ורשמה משחק שביעי ללא הפסד, הפעם נגד קרית אונו. המשחק התחיל טוב דווקא מצדה של קריית אונו וכבר בדקה ה-2' השופט שרק לכדור עונשין לטובת קרית אונו שעלתה ליתרון יותר מוקדם מצפוי, ג'ת הייתה בהלם תוך כדי שהפנתה טענות רבות כלפי השיפור על כך שהשריקה לכדור העונשין לא מוצדקת ולא הצליחה להתעורר מהפיגור עד שבדקה ה-8' עטיה השלים צמד והעלה את קבוצתו ליתרון 2-0. המובילה לא הסתפקה לתקוף את השער של ג'ת אך שוערה יניב טבצ'ניק היה במקום ובזמן הנכון בכדי למנוע תבוסה.

שחקני ג'ת מול קרית אונו

בדקה ה-13' ג'ת חזרה למשחק כאשר כדור עומק מצוין של הקפטן מג'די עוודי הגיע לרגליו של החלוץ אור אליהו שכבש והחזיר את קבוצתו למשחק. בדקה ה-37' עידו אביטן הצליח במהלך אישי נהדר להשוות את התוצאה לאחר שהמשחק היה נראה כבר גמור וקבע 2-2 שהחזיר את ג'ת לחיים באופן מוחלט.

לאורך כל המחצית השנייה הייתה קבוצה אחת על המגרש וזו איחוד בני ג'ת כאשר בדקה ה-69' חלוצה המצוין אור אליהו השלים צמד ועשה מהפך גדול שלא הסתיים כך ומספר דקות לאחר מכן השופט שרק לכדור עונשין מוצדק לטובת קבוצתו והבלם המנוסה זיו אוסון ניגש לבעוט וקבע תוצאת המשחק שהעניקה ניצחון ענק 4-2 לחניכו של המאמן המצוין מוחמד עוודי.

צעירי טייבה ממשיכה לרדוף אחרי שמשון כפר קאסם ואור יהודה בפסגת הליגה ורשמה ניצחון חשוב בתוצאת 2-0 על עמישב פתח תקווה. קובי דומר כבש ראשון בדקה ה-20' ויחיאל זכריה הכריע בדקה ה-89' עם שער משלו.

שחקני צעירי טייבה חוגגים

צילום: הדף הרשמי צעירי טייבה

שמשון בני טייבה ממשיכה ביכולת הטובה שלה והפעם נגד בית"ר פתח תקווה כאשר ניצחה אותה בתוצאה 3-0. הפועל שועאע כפר קאסם מצדה הפסידה 2-0 במשחק סופר חשוב נגד שמשון תל אביב, צעירי רהט ניצחה 2-1 את גבעת זאב.

#שמשוןבניטייבה #בניגת #שמשוןכפרכקאסם

כתבות נוספות