לא מצליחה להתאושש: אחי נצרת מאבדת גובה אחרי הפסד למכבי הרצליה

מאכזבת ומאוכזבת: אחי נצרת ספגה מהפך ממכבי הרצליה. חסן אבו זייד העלה את קבוצתו ליתרון אך יוסי שבחון ואליאור משאלי השלימו מהפך שהצניח את אחי למקום הרביעי. 

 

אחי נצרת ממשיכה באיבוד הנקודות שלה ולאחר ארבעה מחזורים בהן הקבוצה סיימה בתיקו, רשמה הקבוצה הערב עוד הפסד והפעם נגד מכבי הרצליה מתחתית הליגה. אחי נצרת שמפנטזת על עליה לליגת העל נמצאת בתקופה לא טובה והתוצאות מדברות בעד עצמן. אם באחי חושבים על עליה, חייבים להתחזק בכמה שחקנים לפני סגירת חלון ההעברות ולא להמשיך לחכות תוך כדי שמאבדים נקודות.

הפסד מתסכל שמסבך את אחי נצרת

צילום: עובאדה אכתילאת


לאחר משחק הגביע נגד הפועל באר שבע בה הקבוצה נתנה הופעה מכובדת על אף ההפס , חניכו של אדהם האדיה לא עשו את הסוויץ' מהגביע וממשיכים לגמגם בליגה. אחי סופגת הרבה שערים בדקות הסיום והערב נגד הרצליה הם נכנעו בדקות האחרונות וספגו מהפך שבמקום להעלות אותם למקום השני, הצניח אותם לרביעי והם יחזיקו אצבעות לבני לוד והפועל פתח תקווה בכדי שינצחו את המוליכות ובכך המאבק עוד יישאר פתוח. 

 

מבחינת מהלכי המשחק, אחי עלתה ליתרון מוקדם כבר בדקה ה-19' כאשר חסן אבו זייד קיבל כדור על סף הרחבה וברגל שמאל שלח בעיטה לפינה השמאלית והעלה את אחי ליתרון 1-0. חניכיו של האדיה לא הצליחו לשמור על היתרון ובדקה ה-28' מכבי הרצליה השוותה  לתוצאת 1:1 משער של אליאור משאלי.

העלה את קבוצתו ליתרון אבל זה לא עזר

צילום: איהאם אנוואר ג'בארין


בדקה ה-87' יוסי שיבחון הכריע את המשחק לאחר שנכנס לרחבה דרך המרכז ושלח את הכדור לרשת ובכך גם שלח את אחי נצרת לעשות חושבים לקראת המשך הדרך שלה בליגה ויש לה הרבה עבודה למחשבה. 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

כתבות נוספות 

Please reload