כאוכב ממשיכה להיות בלתי מנוצחת, ממב"ע התאוששה מההדחה עם ניצחון על בני סמיע

ליגה ב': המודחות מהגביע התאוששו עם ניצחונות יקרים בליגה. ממב"ע גברה 2-0 על בני סמיע ואילו כאוכב כבשה שער ניצחון בשנייה האחרונה שהשאיר אותה בלתי מנוצחת.

לאחר שהודחה מגביע המדינה על ידי מכבי תל אביב, ממב״ע הגולן אירחה היום את איחוד בני סמיע למשחק חשוב מבחינת בני הגולן שרצתה לחבר ניצחון שני ברציפות ואכן זה מה שקרה. במחצית הראשונה בני הגולן שלטה במשחק והגיע להמון הזדמנויות שבסוף הניבו שער מצוין של החלוץ שפתח לראשונה בהרכב, עאמר אבו ג׳בל, אחרי שהגיע מול השוער ובעט לפניה הרחוקה, הכדור פגע בעמוד וחדר לרשת של האורחים.

במחצית השנייה בני סמיע ניסתה לחזור למשחק והגיעה למצבים אבל ללא הועיל, בני ממב״ע מצידה הצליחה לצור התקפות מעבר כאשר אחת מהן הסתיימה בשער שני שלהם כאשר ג׳ואד אבו סאלח המחליף הרים כדור מצוין לראשו של עודי אבו שאהין שנגח לרשת. 2-0 בסוף משחק מסקרן בטובא.

ההדחה מהגביע לא השפיעה עליהם בליגה. בני ממב"ע

קבוצה נוספת שהודחה מגביע המדינה ועמדה היום בפני משחק חשוב היא המוליכה הפועל כאוכב שהתארחה אצל צעירי טמרה למשחק סופר מתוח ומעניין. כאוכב שלטה לכל אורך המשחק והגיעה להמון מצבים אבל השוער של צעירי טמרה, מוחמד עוראבי, רשם הופעה אגדית מבחינתו כשהצליח לעצור אינספור כדורים לעבר שערו.

במחצית השנייה כאוכב הלכה על כל הקופה ושלחה כמה שיותר שחקנים קדימה, בסוף זה השתלם כאשר השחקן המחליף והצעיר אנס נאסר עלה מהספסל וכבש בדקה ה-97׳ והעניק לקבוצתו ניצחון סופר דרמטי ושלוש נקודות יקרות מאוד להמשך הדרך אותה סוללת לליגה א׳.

כוכב המשחק של כאוכב. אנס נאסר

צילום: רמזי אבו אל היג'א

משחק נוסף שמתקיים בשעה זו באותו המחוז הוא בין אחי עכו לבני כאבול ובמחוז המקביל ניצחה סנדלה גלבוע 1-0 את מכבי ריינה.

#בניממבעגולן #הפועלכאוכב

כתבות נוספות