עם מאמן הכושר על הקווים: בני סכנין יוצאת למשחק גורלי מול מ.ס אשדוד

עם מאמן הכושר על הקווים: בני סכנין יוצאת למשחק גורלי מול אשדוד, מחמוד קנדיל המורחק לא ישותף. בהנהלה עדיין פועלים למינוי מאמן אך התפתחות נוספת תהיה לאחר המשחק.

אחרי שפיטרה את פליקס נעים ביום שישי האחרון, יוצאת בני סכנין למשחק חוץ קשה נגד מ.ס אשדוד בשעה 19:00. סוף שבוע חם עבר על קבוצת המגזר אחרי שהודחה בגביע על ידי נס ציונה והחליטה לפטר את המאמן ועוזרו אימן חלאילה בתגובה לתוצאות המאכזבות העונה ובמיוחד ההדחה המפתיעה מגביע המדינה. גורמים בקבוצה אמרו: "הקבוצה הייתה חייבת זעזוע עוד מאז ההפסד לבני יהודה, כבר באותו ערב ההנהלה הייתה צריכה לקבל החלטה לפטר את המאמן".

מוחמד אבו יונס יושב ראש הקבוצה לא אהב את הדרך של המאמן, היושב ראש עדיין חושב שיש לסכנין סגל טוב שיכול להתמודד עם כל קבוצה ושבסכנין להבדיל מקבוצות אחרות יש הרבה שחקני בית שעדיין יכולים לשחק בכל קבוצה. ההדחה מהגביע חרצה את גורלו של המאמן ובסכנין עדיין לא קיבלו החלטה סופית לגבי זהות המאמן החדש, כרגע הקבוצה מחכה לחזרתו של עופר עיני מחו"ל בכדי לשכנע אותו לשחרר את מרקו בלבול מהנבחרת ובו בזמן עולים ויורדים שמות באוויר כמועמדים אופציונליים במידה כמו לוזון, טל בנין ועוד שמות שיהיו אופציה נוספת במידה והמהלך עם בלבול לא יצלח.

יתקרבו לסכנת ירידה או יתרחקו מהתחתית? שחקני סכנין

המשחק הערב באשדוד הוא סופר חשוב, כך הגדירו אותו בקבוצה שיודעת שניצחון הערב ירחיק אותה ממאבקי התחתית וימנע ממנה להיכנס למשבר. מי שיעמוד על הקווים הערב הוא מאמן הכושר חואן קרלוס ולראשונה העונה סכנין תעלה עם הרכב התקפי ועם כמה שינויים שכוללים את היעדרות השוער מחמוד קנדיל בעקבות ההרחקה במשחק הגביע, את מקומו יתפוס מתן עמבר.

מי שצפוי לרדת לספסל הערב הוא המגן הברזילאי וונדרסון ובמקומו ישחק איהאב שאמי. וונדרסון לא נמצא בתקופה טובה וההורדה שלו לספסל הערב הוא עקב יכולתו הירודה. בחוד ההתקפה יעלו הערב לוקס גאוצ'ו ואוסאמה חלאילה ובקישור ישחקו פיראס מוגרבי, שלומי אזולאי, חאלד חלאילה וג'אבר עטאא. בהגנה ישחקו כבלמים אברהם פאס וסארי פלאח.

#בניסכנין

כתבות נוספות