ללא פליקס נעים: בני סכנין גברה על מ.ס אשדוד

בני סכנין גברה 2-1 על מ.ס אשדוד: אזולאי כבש ראשון כבר בדקה הראשונה, מאוריסיו השווה למארחת אך עטאא ג'אבר השלים מהפך. בהנהלה שואפים להשלים מינוי מאמן ביומיים הקרובים ובמידה ולא יצליחו להביא את בלבול, לוזון עשוי להפוך למועמד המוביל. 

נציגת המגזר שהגיעה למשחק לאחר ההדחה בגביע נגד נס ציונה ועם ניצחון בודד במרזנה מתוך חמשת המחזורים האחרונים ובנוסף למומנטום השלילי, בקבוצה פיטרו השבוע את המאמן פליקס נעים ועוזרו אימן חלאילה כך שמי שעמד על הקווים הערב הוא מאמן הכושר חואן קרלוס. 

סכנין פתחה את המשחק עם הרכב התקפי כאשר לראשונה שיחקו בחוד ההתקפה הברזילאי לוקס גאוצ'ו והצעיר אוסאמה חלאילה . כבר בדקה ה-1' למשחק סכנין עלתה ליתרון כאשר לוקס גאוצ'ו העביר כדור מצוין לפיראס מוגרבי שבעט חזק ונהדף על ידי יואב ג'רפי שוער אשדוד, אך שלומי אזולאי השתלט על הריבאונד וגלגל את הכדור פנימה.

 שחקני סכנין ומ.ס אשדוד

בדקה ה-29' נרשמה הזדמנות נוספת לסכנין כאשר כדור קרן שהגיע לראשו של פאס שנגח מצוין אולם ג'רפי שוב הדף אותו. בדקה ה-33' שלומי אזולאי העביר כדור רוחב מצוין לאוסאמה חלאילה שמול השוער בעט את הכדור ויצא החוצה לקרן.

במחצית השנייה סכנין נרדמה ואשדוד השתלטה על מרכז השדה ואכן בדקה ה-61' גם הצליחה להשוות. כדור קרן הורם לרחבה , הגנת סכנין לא הצליחה להרחיק ומאוריסיו קורדיירו ממרחק של כמה מטרים בעט את הכדור והשווה 1-1. לאחר השער אשדוד המשיכה לשלוט במרכז השדה וחואן ששימש בתפקיד המאמן ביצע חילוף ראשון כאשר הוציא את לוקס גאוצ'ו והכניס במקומו את תמבי סגס.

בדקה ה-78' הגיע הרגע שהכריע את המשחק כאשר עטאא ג'אבר החזיר את היתרון לקבוצתו מכדור חופשי של עלי עותמאן שמצא את ראשו של הקשר וננגח פנימה.

 כובש שער הניצחון יחד עם חואן קרלוס 

סכנין אמנם עברה השבוע לא מעט טלטלות אך לבטח הניצחון הזה ירגיע מעט את המערכת שהייתה טרודה מהאפשרות להיקלע למאבקי התחתית. אם כך, כל המיקוד מעתה יהיה במינוי המאמן החדש. 

עוד בנוגע לעמדת המאמן בקבוצה, כפי שפורסם באתר יאללה ספורט ההנהלה מעוניינת במרקו בלבול ותמתין עד מחר על מנת להשלים את שחרורו של הנבחרת כתלות במה שיגיד עופר עיני. כזכור, מהלך שלא צלח מספר פעמים עוד בתחילת העונה. במידה וזה לא יצלח, מי שנכנס לרשימת המועמדים בה היה בולט עד כה טל בנין, זהו גיא לוזון ומסתמן שהוא יהפוך למועמד המוביל לאימון הקבוצה בתנאי שסכנין ומכבי חיפה ייסגרו על העניינים הכספיים הדרושים בכך. 

#בניסכנין

כתבות נוספות