אחי נצרת הודחה מגביע המדינה לאחר הפסד לאלופה הפועל באר שבע

אחי נצרת סיימה את דרכה בגביע בצורה מכובדת על אף ההפסד לאלופה: חמודי חטיב כבש ראשון, האורחת עשתה מהפך.

נצרת לבשה חג לקראת ההתמודדות נגד אלופת המדינה הפועל ב"ש בסיבוב ח' של הגביע. הקבוצה פתחה בהרכבה החזק כאשר ראינו שילוב מפתיע של השחקן הצעיר סאלח חוסיין ובחוד חמודי חטיב ששניהם הצדיקו את אמון אדהם בהם ונתנו משחק טוב כאשר האחרון אף שבר את בצורת הקבוצה והבקיע לאחי. מנגד, בצד האורחת בכר השאיר כמה מכוכביו ביציע או על הספסל ופתח עם מהראן ראדי שענד את סרט הקפטן של ב"ש.

אמג'ד סלימאן ומהראן ראדי

צילום: איהאם אנוואר ג'בארין

המחצית הראשונה הייתה בשליטת שחקני אחי נצרת, עד שהיה קשה להבדיל מי אלופת המדינה ומי משחקת בלאומית. שחקניו של אדהם נכנסו טוב למשחק והצליחו לתרגם זאת בדקה ה-33' כאשר עלאא בכר עבר שחקן מצד שמאל, העביר לאמג'ד סולימאן שלא התבלבל בעט חזק בתוך הרחבה אך טעות של שוער ב"ש חיימוב ששמט את הכדור הגיעה לרגליו של חמודי חטיב שמקו השער דחק אותו פנימה וקבע 1-0 לאחי שהכניס טירוף ביציע הירוק והלם ביציע של הפועל ב"ש .

אחי המשיכה לשחק פתוח ולא הסתגרה, היו לה כמה הזדמנויות אף להבקיע את השני ובמקביל גם לקבל את השוויון עד סיום המחצית אך בסופו של דבר השחקנים ירדו למחצית ביתרון מוצדק.

חמודי חטיב חוגג את השער

צילום: איהאם אנוואר ג'בארין

במחצית השנייה מאמן ב"ש , בכר הבין שילך לו קשה ושלף את שני האסים שלו מהספסל והם מאור מליקסון ובן סהר שניצל ניצל את ניסיון ההסתגרות המוקדם של שחקני אחי. החילופים של בכר השתלמו לו מאוד כאשר אחי נצרת שמרה את היתרון שלה עד הדקה 70' בה גיא מלמד קבע שוויון 1-1 בין הקבוצות.

מרגע זה יצאו שחקני אחי קדימה בניסיון לעקוץ את היריבה. אדהם האדיה הוציא את הצעיר סאלח חוסיין והכניס במקומו את עוביידה אבו רביע שחוזר מפציעה, המשחק נהיה קצבי מאוד עם הרבה הזדמנויות לשתי הקבוצות ובזמן שכולם ציפו להארכה, לבן שהר היו תכניות אחרות ובדקה ה-84' נגח כדור שהגיע מדור מאלו וקבע מהפך בעילוט.

שחקניו נתנו הופעה מכובדת. האדיה

צילום: איהאם אנוואר ג'בארין

אדהם הכניס את שחקני ההתקפה מייקל סיטון ומוראד אבו ענזה ישר אחרי השער שספג בניסיון לאזן את התוצאה בדקות שנותרו וומנגד בצד השני בכר הכניס את בלם הקבוצה לואי טאהא כדי לשמור על התוצאה שאכן נשמרה עד שריקת הסיום.

אחי נצרת הסתפקה במחמאות ונאלצה להשלים עם ההדחה ממפעל הגביע. אפשר להגיד שיש תחושת פספוס במועדון בגלל התפתחות המשחק, אך בכל זאת מודעים מודעים להבדלי הרמות והתקציבים לפחות על הנייר בין שתי הקבוצות. לאדהם האדיה ושחקניו תהיה כבר משימה חדשה וחשובה לא פחות מאשר משחק חוץ ביום שלישי נגד מכבי הרצליה ושם לא יסתפקו רק במחמאות, אלא גם בנקודות במיוחד אם ירצו להמשיך ולחלום על מפגשים דומים להיום גם בשנה הבאה במסגרת ליגת העל .

#אחינצרת #ראשי #ראשי1

כתבות נוספות