באחי נצרת מתכוננים למשחק מול האלופה: "לא נרים ידיים מהר"

אחי נצרת מארחת את הפועל באר שבע ותנסה לעשות העפלה מפתיעה לשלב הבא במפעל הגביע: "נעלה בהרכב חזק ולא נרים ידיים מהר". בקבוצה מתכננים שינוי משמעותי בסגל עד תום חלון ההעברות.

אחי נצרת קיבלה הגרלה קשה ומסקרנת מאוד בגביע כאשר תארח הערב במגרשה הביתי בעילוט את האלופה הפועל באר שבע. באחי נערכים למשחק בצורה הרצינית ביותר וגם יעלו במערך החזק כאשר הם מודעים שהישג טוב במשחק הזה יכול להיות דחיפת מוטיבציה ומרץ רצינית גם בליגה.

לרשותו של אדהם האדיה יעמוד סגל מלא מלבד השחקנים הפצועים שעוברים שיקום ובנושא זה מי שחוזר לראשונה לסגל ויפתח על הספסל הוא החלוץ עוביידה אבו רביע.

משימה קשה מול האלופה. האדיה

צילום: נזיה סולטאן

אדהם האדיה אמר לקראת ההתמודדות מול הקבוצה מליגת העל: "נציב הרכב חזק שנראה בצורה מכובדת ונתמודד מול אלופת ישראל. ברור שיהיה משחק קשה, אבל לא נרים ידיים מהר. זו זכות להתמודד ברמות האלה, אנחנו נבוא ערוכים לכל מצב ונקווה שנצליח להוציא תוצאה טובה . כמובן שאשמח אם נעלה".

בנושא אחר, חלון ההעברות כבר נפתח ואדהם האדיה עובר שבוע עמוס בשיקולים לבחירת שחקני חיזוק. נכון לעכשיו הנהלת אחי נצרת לא ממהרת לסגור עם שחקנים ומקפידה שכל שם שיגיע אכן יהיה חיזוק משמעותי לקבוצה אך לא נחים וכבר מנהלים משא ומתן עם מספר שחקנים בהמלצת הצוות המקצועי.

רגיל למשחקים מול קבוצות ליגת העל. אבו זייד

כאמור ברגע שיצורפו שחקנים, גם יקבלו מספר שחקנים בסגל את הודעות שחרורם כאשר השינוי הראשון שצפוי להגיע הוא בחלק הקדמי בחוליית ההתקפה של הקבוצה שמאוד מתאשה לכבוש שערים לאורך כל המחזורים האחרונים בליגה.

#אחינצרת #הפועלבארשבע

כתבות נוספות