אוהדי סכנין מחאו וכמעט פוצצו את אימון הקבוצה, בהנהלה מעדיפים את בלבול או אלישע

אוהדי סכנין השליכו אבוקות ועשו מחאה גדולה באימון הקבוצה. בהנהלה מתעדפים את אופציית מרקו בלבול או אלישע לוי על פני בנין אך נתקלים בקשיים.  

עשרות אוהדים הגיעו אחר הצהריים לאימון בני סכנין וניסו לפוצץ את אימון הקבוצה ברגע עליית השחקנים לכר הדשא. האוהדים שהיו במקום קיללו חלק מהשחקנים ומחאו על היכולת שלהם במשחק האחרון בו הקבוצה הודחה על ידי סקציה נס ציונה במסגרת הגביע. בנוסף, האוהדים פרצו לכר הדשא וזרקו אבוקות במטרה לעצור את האימון וזה היה מסר לשחקנים שיתעוררו לקראת המשחק הקרוב נגד אשדוד.

 המהומות היום באימון 

הסוגייה המדוברת ביותר בימים אלו היא מי ימונה לתפקיד המאמן כאשר בסכנין עדיין לא קיבלו החלטה לגבי זהותו של המאמן הבא ומספר שמות של מאמנים עלו כמועמדים לאמן את הקבוצה ובשלב הזה מי שעשוי לעמוד על הקווים במשחק הקרוב הוא מאמן הכושר חואן.

בסכנין הגישו פניות רשמיות למאמן הנבחרת לשעבר אלישע לוי ולמאמן הנבחרת האולימפית מרקו בלבול שנמצא חזק בתמונה ובסכנין עושים כל מאמץ להחתים אחד משניהם. לגבי בלבול, בסכנין מאוד רוצים שיגיע אולם הדברים תלויים ביושב ראש ההתאחדות עופר עיני וסעיף השחרור שלו עומד על כ-300 אלף שקל. במידה ותהיה הסכמה מצידו של עיני לשחרר את המאמן עשוי בלבול להתמנות למאמן הקבוצה כאשר בהנהלה רוצים להחתים אותו לשלוש שנים.

 תיעוד האימון אחר הצהריים

במידה וגם אלישע וגם מרקו לא יגיעו, אחד השמות שנמצאים ברשימה הוא המאמן טל בנין אולם בקבוצה מחכים עד יום שני הקרוב בכדי לקבל החלטה לגבי המאמן הבא.

בנוסף לסוגיית המאמן, בקבוצה עדיין מחפשים חיזוק במספר עמדות כאשר החלוץ מוחמד עוואד נמצא על הכוונת במידה ומכבי חיפה תסכים להשאיל אותו. בנוסף אליו, בימים הקרובים עשויה הקבוצה לקבל החלטה לגבי הזר הבוסני בהורודין שנבחן בקבוצה שכרגע מרשים על פי האימונים ועשוי לחתום.

 עד כה משתלב בצורה טובה. בהורודין

בסכנין מייחסים חשיבות רבה למשחק הליגה הקרוב נגד אשדוד ויודעים שבמידה והקבוצה תפסיד היא עשויה להסתבך במאבקי התחתית. מי שייעדר מהמשחק הוא השוער מחמוד קנדיל שהורחק במשחק הגביע נגד נס ציונה והוא נכלל ברשימת הנעדרים יחד עם יצטרפו עידן שמש, עלאא אבו סאלח ומוחמד כליבאת הפצועים.  

#בניסכנין

כתבות נוספות