כאוכב הפסידה למרמורק והודחה ממפעל הגביע

הפועל כאוכב הודחה ממפעל הגביע לאחר הפסד 3-1 למרמורק: סוהיב נסאר העלה את קבוצתו ראשונה ליתרון אך מרמורק עשתה מהפך.

בתנאים לא אולטימטיביים כלל למשחק כדורגל ומזג אוויר סוער שליווה אותה מהצפון למרכז, יצאה קבוצתו של סאלח נמראנה לאצטדיון ברמלה למפגש מסקרן מול הקבוצה מהלאומית במטרה לנסות להפתיע ולעבור שלב. מי שערך את הופעהת הבכורה שלו בהרכב הקבוצה הוא החלוץ בר שם טוב שהצטרך לכאוכב ביום רביעי האחרון.

בדקה ה-9' אסעד עמאשה שלח כדור קרן שהגיע עד להגנת מרמורק שהרחיקה אותו ומי שהגיע אליו וניצל את ההזדמנות הוא הבלם סוהיב נסאר שהקפיץ אותו לעבר השער והתגובה האיטית של שוער מרמורק לא עזרה לו לעצור את הכדור שנכנס פנימה וקבע 1-0 דרמטי ומפתיע לקבוצה מליגה ב' שהייתה השולטת במגרש. מרמורק ניסתה מיד לאחר מכן להשוות אך שלחה את הכדור מעל השער.

תנאים לא פשוטים למשחק כדורגל. אצטדיון רמלה

בדקה ה-34' מכדור של איציק אבושדיד מרמורק שוב כמעט הצליחה להשוות אך מי שהמשיכה להוביל ובצדק כי הייתה הטובה יותר על כר הדשא היא הפועל כאוכב. ככל שחלפו הדקות התנאים למשחק כדורגל היו קשים יותר וניתן היה לראות זאת כששחקנים החליקו והתקשו מאוד להניע כדור. רגע לפני סיום המחצית הראשונה נשלח מכיוונה של מרמורק כדור אדיר לעבר השער של שולי שהיה יכול לשנות את התוצאה עוד לפני שריקת הסיום של המחצית אך קורת השער בה פגע הכדור מנעה זאת וכאוכב ירדה ביתרון להפסקת המחצית.

שני המאמנים ערכו חילוף במחצית השנייה כאשר בשורות מרמורק יצא אזברגה ואילו בשורות כאוכב נכנס יזין נאסר במקומו של הקפטן נביל עלי. בדקה ה-60' נרשמה הזדמנות ענקית לכאוכב, בר שם טוב נעצר מול השוער אבל בזמן ההיתקלות מי שנשאר לבד הוא מוחמד זידאן שרשם החמצה ענקית מול שער ריק. באותה דקה נכנס וסים עלי במקומו של עלי חביבאללה.

העלה את קבוצתו ליתרון בדקות הראשונות. נסאר

בדקה ה-59' כדור חופשי למרמורק, איציק אבושדיד הוציא את הכדור החופשי שהורחק אך חזר לרחבת כאוכב. עידן שריקי ניסה ראשון והכדור שלו נהדף והורחק לגיא משפתי שהצליח לעשות זאת ושלח בעיטה חזקה לתוך השער של שולי וקבע שוויון 1-1 בין הקבוצות. לאחר שער השוויון המומנטום היה של מרמורק שהצליחה לחזור לעניינים.

בדקה ה-77' איציק אבושדיד שוב שלח בעיטה חופשית נהדרת אבל אחמד שולי עם עצירה נפלאה מנע ממנו לעשות מהפך עד שבדקה ה-83' כאוכב נכנעה וספגה את המהפך המדובר מרגליו של ניראל מחפוד שקבע יתרון 2-1 למארחת. המומנטום של מרמורק נמשך עד לסיום ובתוך תוספת הזמן ניראל מחפוד השלים צמד שחרץ באופן סופי את גורלה של כאוכב. חבורתו של סאלח נמארנה אמנם הודחה אך יכולה להיות גאה בדרך מרשימה שעשתה במפעל.

#הפועלכאוכב

כתבות נוספות