עלי חטיב סיכם על הארכת חוזה לעונה נוספת בחדרה, יהיה מחוץ לסגל משחק הגביע מול נתניה

הקשר שהצטרף לקבוצה שעלתה העונה לליגה הלאומית סיכם על הארכת חוזהו לעונה נוספת, גם ויאם עמאשה עשוי להאריך את חוזהו ותתקבל החלטה לגביו ביום ראשון הקרוב. שני השחקנים יהיו מחוץ לסגל הקבוצה מחר מול נתניה.

הפועל חדרה שעלתה העונה מליגה א', הפכה להפתעה הנעימה של הליגה הלאומית כאשר שבוע אחר שבוע מציגה כדורגל מצוין והצליחה לסיים את הסיבוב במקום התשיעי אלא שבמחזור האחרון עשתה ניצחון גדול על היריבה הצמודה הפועל רמת השרון וטיפסה למקום השישי בו ממוקמת היום.

מי שרושם עונה מצוינת במדי הפועל חדרה הוא עלי חטיב. כזכור, הקשר עבר לקבוצה מאחי נצרת בפתיחת העונה ומאז מצליח להשתלב בה באופן מצוין הן מבחינה מקצועית והן מבחינה חברתית. בימים האחרונים התקיימו שיחות בינו ובין הנהלת הקבוצה והצדדים סיכמו על הארכת חוזהו לעונה נוספת ובכך הקבוצה העבירה מסר ללא מעט קבוצות שהתעניינו בו, ביניהן הפועל ת"א, שהיא לא מוותרת עליו כל כך מהר.

מצליח לבוא לידי ביטוי כמו שציפה. עלי חטיב

צילום: אבי רביבו

עלי אמר על הארכת חוזהו: "אני שלם עם ההחלטה הזו ויודע שחדרה הוא מקום טוב בשבילי, אני מרגיש כאן כמו בבית וכל שחקן שמשחק פה זוכה להיות במקום טוב עם אנשים מצוינים. בשנה הבאה הולכים לעשות כאן משהו גדול וכמובן שאני רוצה להיות חלק מזה".

בנושא אחר, הפועל חדרה תצא מחר למשחק גביע המדינה מול מכבי נתניה אך עלי חטיב לא יוכל לקחת חלק במשחק עקב ריצוי הרחקה מצבירת צהובים. מי שעוד לא ייקח חלק במשחק הוא החלוץ ויאם עמאשה שסובל מפציעה. אגב, גם עמאשה נמצא במשא ומתן בימים אלו עם ההנהלה על הארכת חוזהו לעונה נוספת ומסתמן שביום ראשון הקרוב תתקבל החלטה סופית בנושא.

קפצו למקום הראשון. שחקני הפועל חדרה

צילום: אבי רביבו

#הפועלחדרה #עליחטיב #ראשי #ראשי1

כתבות נוספות