סקציה נס ציונה הדיחה את בני סכנין ממפעל הגביע

מוליכת טבלת ליגה א' דרום סקציה נס ציונה הדהימה את בני סכנין והדיחה אותה ממפעל גביע המדינה.

חניכיו של פיליקס נעים התארחו הערב אצל הקבוצה הלוהטת של ליגה א׳ דרום, סקציה נס ציונה. סכנין הגיעה בהרכב ללא גנטוס, מוגרבי, שמש, אבו סאלח ומוסא הפצועים ומי שקיבל את הקרדיט בהרכב הוא אוסמה חלאילה הצעיר. המארחת נראתה עדיפה על פני סכנין כבר משריקת הפתיחה ובדקה ה-4׳ סהר לוי העלה את המקומיים ליתרון 1-0 אחרי בעיטה מסובבת מחוץ לרחבה לפינה השמאלית של קנדיל. מ

בני סכנין ניסתה להגיב מהר ובדקה ה-12 זגורי החמיץ הזדמנות אדירה כשבעט חלש מאוד לעבר שערו של עמית שמש. לאחר כעשר דקות סכנין יצאה למתפרצת אבל הבעיטה של איהאב גנאים חלפה סמוך למשקוף. סכנין המשיכה לנסות לחזור כמה שיותר מהר למשחק אך ללא הצלחה ליצור הזדמנויות ממשיות ולפרוץ את ההגנה של נס ציוניה שדווקא היא זו שהצליחה להכפיל את כמות השערים במשחק כאשר בדקה ה-43׳ סהר לוי, מצטיין המשחק, הגיע לבד מול השער, בעוד שההגננה של סכנין הייתה חולמת, וקבע 2-0 סנסציוני לנס ציונה בירידה למחצית.

מיד עם פתיחת החצי השני, סהר לוי ניסה לכבוש את השלישי שלו אבל קנדיל נמצא במקום כדי להדוף. כעבור 10 דקות המחליף שלומי אזולי בעט חלש לידיים של השוער. סכנין ניסתה בהסתערות לחזור למשחק וזה עלה לה ביוקר כאשר ההגנה המופקרת שלה השאירה את בלומנפלד לבדו מול קנדיל שנאלץ לעצור בידו את הכדור מחוץ לרחבה והורחק בכרטיס אדום.

ערב קודר של פליקס נעים הסתיים בהפסד 2-0 ועוד אכזבה גדולה, הדחה מהגביע כאשר סימן שאלה גדול מרחף כרגע סביב עתידו בקבוצה.

#בניסכנין

כתבות נוספות