כפר קאסם הפסידה להפועל עכו והודחה ממפעל הגביע

בתום 120 דקות: כפר קאסם הפסידה 1-0 להפועל עכו מליגת העל והודחה ממפעל הגביע. אלקרינאוי כבש את שער הניצחון בדקה ה-115'.

במזג אוויר סוער וגשם שלא פוסק, הקבוצה מליגה א' דרום הגיעה הערב(חמישי) לאצטדיון עכו במטרה לנסות ולהפתיע את הקבוצה מתחתית ליגת העל. כפר קאסם הגיעה למשחק לאחר תקופה לא מוצלחת במסגרת הליגה ובתקווה דווקא מכיוון הגביע לנסות ולרשום הישג יפה.

המשחק נפתח עם ניסיון מהיר של המארחת הפועל עכו בדקה ה-3' כאשר סיראז' נסאר ניסה מרחוק אך בעט חלש והכדור עבר ליד השער של סלם. באותן דקות עכו שוב התקרבה לשער של כפר קאסם מפריצה של בן אז'ובל אך עומרי עאמר הצליח להרחיק.

שחקני הקבוצות בפתיחת המשחק

בדקה ה-13' שוב עכו עם ניסיון מצוין של בן אז'ובל שנעצר בקורה, עכו לא הרפתה וניסיון נוסף שלה בנגיחה עלה מעל השער. כעבור חמש דקות כפר קאסם ניסתה את שלה דרך כדור קרן קצרה לסרסור שבעט מרחוק אך הוציא החוצה. האורחת ניצלה את המומנטום ואוהד אדלשטיין שלח כדור נפלא לרחבה שיצא לקרן.

בדקה 34' שוב בן אז'ובל בצד האורחים שלח כדור מצוין לשער של סאלם שהיה במקום ובזמן הנכון והדף לקרן. בסופו של דבר הקבוצות יצאו להפסקת המחצית בתיקו מאופס.

אוהדי מ.ס כפר קאסם במהלך המשחק

המחצית השנייה נפתחה עם ניסיון טוב של עכו אבל הכדור של אוניקצ'י מתוך הרחבה נעצר בידיים של סאלם. מנגד, אלון סולטאן בצד כפר קאסם הגיע למצב מצוין ברחבה אך נעצר על ידי הגנת האורחת.

בדקה ה-65' בעיטה חופשית לכפר קרסם. בן בוטבול שלח כדור שטוח שעבר את הגנת האורחים אך נעצר בסופו של דבר בידיו של השוער. בהמשך המחצית הכניס לבוזגלו את טל ארז לחזק את המערך שלו ובמטרה לבצע שינוי שאולי יכריע את המשחק ויעלה אותו ליתרון המיוחל. באותה דקה מי שנכנס לחזק את המארחת עכו הוא עמראן אלקרינאווי.

אלקרינאוי

כפר קאסם שלחה ניסיון נוסף בבעיטה חופשית שהיה קרוב להעלות אותה ליתרון אך לא צלח. בדקות הסיום אלון סולטאן פרץ ושלח כדור מצוין שכמעט והגיע לרגליו של אוהד אדלשטיין מול השוער אך הגנת עכו הצליחה למנוע זאת. בשניות האחרונות ניסיון של בדיר שהגיע עד רחבת האורחת אך הגנת עכו הצליחה ברכ האחרון לעצור בעיטה חזקה שניסה לשלוח לעבר השער.

השריקה של תום 90 הדקות הסתיימה והקבוצות יצאו להארכה. בדקות הראשונות של ההארכה ניסיון אדיר של דמראווי נהדף על ידי סאלם. כשגשם חזק נוטף על השחקנים, המשחק המשיך ובדרה ה-115' הגיע הרגע המכריע של המשחק הזה כאשר עמראן אלקרינאוי קבע יתרון 1-0 שקבוצתו כל כך חיכתה לו והצליחה לשמור עליו גם עד הסיום המאושר מבחינתה ומאכזב עבור כפר קאסם שנתנה הופעה מרשימה.

#בניסכנין #מסכפרקאסם

כתבות נוספות