גם מכבי חיפה נכנסה לתמונה: שלושת המועדונים הגדולים בליגת העל בעקבות מרואן קבהא

גם מכבי חיפה נכנסה לתמונה: שלושת המועדונים הגדולים בליגת העל מעוניינים בצירופו של הקשר. קבהא: "כל הקבוצות הגדולות על הפרק, שומר את הדברים לעצמי".

קשר מאריבור מחוזר על ידי שלושת המועדונים הגדולים של ליגת העל. ראשית שמו נקשר למכבי תל אביב, אך ביומיים האחרונים הצטרפו למירוץ גם הפועל באר שבע שערכה פגישה רשמית עם נציגיו ומכבי חיפה שמאתמול מגששת אצל הקשר והשתיים ינסו גם הן לצרפו. קבהא, שהאריך את חוזהו במאריבור הסלובנית לשתי העונות הקרובות ונמצא בימים אלו בחופשה בארץ, ישקול את כל ההצעות מהארץ המוגשות בפניו והחלטה על הצטרפות לאחת מהן תדרוש מהקבוצה בה יבחר לשלם תג מחיר לא קטן על שחרורו.

קבהא בעצמו התייחס לסוגייה ואמר: "נכון שיש הרבה הצעות גם מהארץ וגם מחו"ל, אשב עם הסוכן שלי בקרוב ונחליט לאן פניי. עד אז, אני חוזר למאריבור בשבוע הבא ונקווה שיהיה משהו שיכול לעניין. אני חושב שאני צריך ללכת למקום שמתאים לי מבחינה מקצועית וצריך אתגר ורוצה להתקדם ולקחת תארים בגלל זה אם אחזור לארץ זה יהיה רק לקבוצות הגדולות".

כשנשאל על מכבי תל אביב בפרט שעלתה כמועמדת בכירה לצרפו: "כל הקבוצות הגדולות על הפרק, לא אתייחס לקבוצה ספציפית אשמור את זה לעצמי. יש לי זמן עד ה-31 לינואר לקבל את ההחלטה הטובה ביותר בשבילי".

צפו בראיון המלא

#מרואןקבהא

כתבות נוספות