גביע המדינה: הפועל כאוכב תנסה להפתיע מול מרמורק מהלאומית

גביע המדינה: כאוכב תצא למפגש מול הפועל מרמורק. עמאשה: "אני לא בקהאם, השתלבתי בקבוצה בזכות האנשים שיש פה. רוצה לנצח את מרמורק".

לאחר שעברה את הפועל בית שאן ועלתה לשלב הבא, קבוצתו של סאלח נמארנה תצא מחר(שישי) לאצטדיון ברמלה בו תפגוש את הפועל מרמורק מהליגה הלאומית במטרה להפתיע ולעשות צעד נוסף שיקרב אותה לתואר הסינדרלה עליו חולמת. אמנם כמו כל הקבוצות מהליגות הנמוכות חלמו בכאוכב לקבל בליגת העל, אך יתמודדו מול הקבוצה מהלאומית ובקבוצה לא מסתכלים עליה כיריבה פחות קשה ואמרו:"מכבדים את מרמורק, הם קבוצת ליגה לאומית וזה אומר הכל. נשחק את המשחק הרגיל שלנו וננסה להפתיע".

אסעד עמאשה, השחקן שמאז שהגיע לכאוכב ממשיך להצטיין ולהפגין יכולת נפלאה וגם זכור היטב ממשחקי הגביע הן בקבוצתו לשעבר ממב"ע גולן שם כבש רביעייה ובמשחק הגביע האחרון במדי כאוכב מול הפועל בית שאן שם כבש שער נוסף, מסר ליאללה ספורט לקראת המשחק: ״האווירה בקבוצה כיפית ומהנה, זה מרתק לשחק נגד קבוצה מקצוענית כמו מרמורק, אנחנו נבוא מוכנים ומפוקסים והמטרה היא לעשות עוד היסטוריה ולעלות לשמינית הגמר. שחקני הליגות הנמוכות מקבלים הזדמנות טובה לבלוט ולהרשים בגביע ובשבילי זה חלום לשחק בליגה מקצוענית אבל בוא ניתן לזמן את שלו אני כרגע מרוכז בקבוצה שלי ורוצה לעלות שלב".

אסעד עמאשה

צילום: רמזי אבו אל היג'א

על השאלה אודות השתלבותו המהירה והמצוינת בכאוכב השיב עמאשה: ״אני לא בקהאם, השתלבתי מהר עם הקבוצה לא בגלל שאני שחקן מצוין אלא בגלל העובדה שהאנשים בכאוכב הם מקסימים - המאמן, ההנהלה, השחקנים והאוהדים המדהימים כולם גרמו לי תחושה שאני בן בית ודחפו אותי מאוד, יש לנו חדר הלבשה מאוד בריא ומגובש ובגלל זה אנחנו מצליחים״.

על המעבר שלו לכאוכב והמפגש של האקסית ממב״ע נגד מכבי ת״א הוסיף: ״בטוח שהייתי מעדיף לפגוש את מכבי תל אביב אבל אני רוצה לנצח את מרמורק ואז לשחק נגדם״ אמר עמאשה בחיוך. ״מקווה שחברים שלי יעשו תוצאה מכובדת נגד מכבי בנתניה, הרבה אנשים מכאוכב אמרו לי שהם נוסעים לנתניה בשביל לתמוך בחברים שלי, בזה הם עושים לי כבוד גדול וזה נורא מרגש אותי״.

שחקני הפועל כאוכב והמאמן סאלח נמארנה

שחקן נוסף שיצטרף לסגל כאוכב מול מרמורק הוא שחקנה החדש החלוץ בר שם טוב שהצטרף לקבוצה אמש(רביעי) באופן רשמי עם סגירת חלון ההעברות. מי שלא נמצא בסגל בעקבות הפציעה ותהליך ההחלמה אותו עובר הוא חלוץ הקבוצה מוחמד אבו ריא.

#הפועלכאוכב

כתבות נוספות