מחר: כפר קאסם מול הפועל עכו מליגת העל, בני סכנין מול מוליכת ליגה א' דרום

גביע המדינה: כפר קאסם מתארחת אצל הפועל עכו מליגת העל, בני סכנין מול סקציה נס ציונה מליגה א' דרום.

הפועל עכו - מ.ס כפר קאסם

הקבוצה מליגה א' דרום תצא למפגש מול הקבוצה מתחתית ליגת העל לאחר שהדיחה בסיבוב הקודם את הפועל אכסאל מליגה א' צפון. כידוע, פתיחת העונה של כפר קאסם לא טובה ולאחר חילופי מאמנים על הקווים, הקבוצה של אוהד בוזגלו סיימה את הסיבוב הראשון של הליגה במקום ה-10 המאכזב ובמרחק 25 נקודות מהמוליכה נס ציונה, מה שמוביל לכך שבקבוצה תולים תקוות רבות במפעל הגביע ומקווים משם כן להצליח ולעשות משהו יפה העונה.

מנגד, תעמוד הפועל עכו שעברה פתיחת עונה קשה ביותר ונועלת בימים אלו את טבלת ליגת העל. הפועל עכו רחוקה מלהרשים ברוב משחקיה העונה ונכון שמדובר בקבוצת ליגת העל, אך משוכה שהקבוצה מליגה א' דרום כן יכולה להתמודד איתה בכבוד רב, זכר לימים בהם הייתה מרחק נגיעה מלגבור על קבוצת ליגה לאומית ולטפס לליגה בכירה יותר במשך שתי עונות רצופות.

אוהד אדלשטיין, אחד השחקנים המוכשרים של כפר קאסם, אמר ליאללה ספורט לקראת המשחק: "יודעים שהם הפייבוריטים אבל באים מוכנים כדי לעשות את המקסימום ולעבור שלב. אנחנו מאוד רוצים לעשות דרך יפה בגביע".

הקלף החזק של כפר קאסם. אדלשטיין

צילום: נזיה סולטאן

סקציה נס ציונה - איחוד בני סכנין

מוליכת טבלת ליגה א' דרום תנסה כנגד כל הסיכויים להדיח את הקבוצה מליגת העל. נתון מעניין הוא שבני סכנין הוגרלה בכל שלוש השנים האחרונות בסיבוב ח' מול קבוצה מליגה א' דרום כאשר לפני שלוש שנים שיחקה מול בית"ר כפר סבא, אחריה נס ציונה ובעונה שעברה מכבי יבנה. רמז לסקציה שגם הסטטיסטיקה לטובת האורחת מליגת העל?

סקציה נס ציונה ידועה כקבוצה חזקה ולא בכדי שהיא מובילה את טבלת ליגה א' דרום אלא בזכות יכולת מצוינת שלה ושל מלך השערים שלה יוסי אסייג שינסה לפרוץ את הגנת בני סכנין ולהמשיך את כושר הכיבושים שלו במסגרת הליגה, גם בגביע. פליקס נעים אמר היום לשחקנים במהלך האימון: "אסור לנו לזלזל באף קבוצה". ובקבוצה יודעים שמדובר בקבוצה חזקה:"יודעים שהם לא הפסידו העונה ולוקחים אותם ברצינות המלאה, חייבים לעבור את השלב הזה ואין אפשרות אחרת". המאמן צפוי לתת קרדיט לצעירים ולעשות רוטציה, מי שעשוי לפתוח הוא החלוץ אוסמה חלאילה.

תמבי סגס אמר ליאללה ספורט לקראת המשחק: "אנחנו לוקחים ברצינות את משחקי הגביע ורוצים להגיע כמה שיותר רחוק, לא מזלזלים באף קבוצה ובאים אך ורק כדי לעבור שלב. שמענו על היריבה נס ציונה שהיא ניצחה ב-14 מתוך 15 המשחקים שלה בליגה ובטוחים שמדובר בקבוצה טובה. אנחנו מתכוננים טוב למשחק".

הסטטיסטיקה הפגישה אותם שוב עם קבוצת ליגה א' דרום

צילום: מועדון בני סכנין

#בניסכנין #הפועלעכו #מסכפרקאסם

כתבות נוספות