טירה יוצאת למשחק חוץ קשה מול טבריה: שלום אדרי יפגוש את קבוצתו לשעבר, סמיר עבד אלחי ייעדר

מ.ס טירה יוצאת למשחק חוץ קשה בטבריה, סמיר עבד אלחי ירצה עונש הרחקה וייעדר. שלום אדרי לקראת המפגש מול האקסית: "הם לא הפייבוריטים כמו שהרבה אנשים חושבים".

במסגרת המחזור ה-19 בליגה א' צפון, עירוני טבריה, שנחלה הפסד שמיני העונה בסבב הקודם 1-0 בבית נגד צור שלום, תארח את מ.ס טירה שרוצה לחבר ניצחון שלישי רצוף לאחר שגברה במחזור הקודם 3-1 על הפועל בית שאן.

במפגש הראשון בין השתיים העונה, הצליחה עירוני טבריה להדהים את החבורה של מוחמד סמארה ולנצל את פתיחת העונה הגרועה שלהם כאשר ניצחה אותה בביתה 4-0 מוחץ, דבר שכל אחד בטירה רוצה לשכוח ו"לנקום" בטבריינים שהביכו אותם בביתם.

טירה רוצה להשיג כל נקודה אפשרית על מנת להמשיך לברוח מתחתית הטבלה ותגיע למשחק בסגל חסר כך שסמיר עבד אלחי מרצה עונש הרחקה ויחמיץ את המשחק.

ישחקו בלעדיו במרכז המגרש. סמיר עבדאלחי/ צילום: נזיה סולטאן

על ההכנות של טירה לקראת המפגש המסקרן נגד טבריה, מוחמד סמארה מאמן הקבוצה מסר ליאללה ספורט: "אנחנו מתכוננים בצורה מצוינת לקראת המשחק במטרה להשיג נקודות ולא לאכזב את הקהל שלנו, כל תוצאה מלבד הפסד היא טובה וכמובן נגיע בשביל לנצח ולשחק את הכדורגל ההתקפי שלנו כמו שעשינו נגד אכסאל".

הסיפור המעניין של המשחק מגיע דווקא משחקן שהתחיל את העונה במדי טבריה ועבר לטירה וזהו שלום אדרי. הקשר ההתקפי המצוין, שהשתלב מקצועית בצורה פנטסטית בטירה רושם שם תקופה מוצלחת ביותר. במהלך משחקו האחרון בו ניצחו את הפועל בית שאן נצפה הקשר מגיב בכעס על החילוף שלו ויממה לאחר המשחק הוא העביר הודעת התנצלות לקהל המקומי שמעריך אותו מאוד. בנושא זה אמר שלום ליאללה ספורט: "כעסתי כי נפגעתי והיה לי סדק בלסת, עד עכשיו אני סובל מזה. אחרי המשחק התנצלתי בפני הקהל בגלל שצעקו לי ולא ניגשתי אליהם כי הייתי עצוב מאוד וכועס בגלל המכה שקיבלתי.

רוצה להחזיר לקהל של טירה בתוך המגרש. אדרי / צילום: נזיה סולטאן

על כך שהוא פוגש את קבוצתו לשעבר הוסיף אדרי: "בשבילי זה משחק כמו נגד כל קבוצה ואנחנו באים בשביל לנצח ולחזור עם הנקודות. אנחנו לא מסתכלים על טבלה ועל נקודות ומתייחסים לכל משחק לגופו, הם לא פייבוריטים כמו שהרבה אנשים חושבים, יש לנו מאמן מצוין שמכין אותנו לכל משחק בצורה נהדרת ואני בטוח שנוכל לחזור עם כל הנקודות".

עוד על התקופה בטבריה אמר שלום: "גם בטבריה התחלתי את העונה בצורה יפה והיו לי משחקים טובים. אני לא בטבריה מסיבות שלא קשורות לכדורגל ולמרות שהייתי ביחסים טובים עם המאמן. אני מאוד שמח בטירה, יש לנו קבוצה נפלאה וקהל מדהים".


כתבות נוספות