אימן אבו סאלח הצטרף לבני זלפה

אימן אבו סאלח עבר מהפועל דלית אל כרמל להפועל בני זלפה ויצטרף היום לאימוני הקבוצה.

קשר הפועל דלית אל כרמל יחזק את הסגל של נביל אמארה. כזכור, אבו סאלח פתח את העונה במדי מכבי דלית אל כרמל מליגה א' צפון, אלא שאז החליט לעבור לקבוצה המקומית השנייה של דליה בליגה ב'.

בשבועות האחרונים ביקש השחקן להשתחרר מהקבוצה והיה מבוקש במספר קבוצות ביניהן פרדיס, ערערה ואחווה עראבה שהיו הקרובות ביותר לצרפו, אלא שהיום נכנסה לתמונה באופן משמעותי הפועל בני זלפה ולאחר שהנהלת דלית אל כרמל סרבה לשחררו ללא מעט קבוצות אשר רצו לצרפו, מי שהצליחה לעשות מהלך שונה וכן לצרף את הקשר היא מוליכת מחוז צפון ב' בני זלפה והקשר יצטרף עוד הערב לאימוני הקבוצה שם צפוי גם לחתום באופן רשמי על חוזהו.

אימן אבו סאלח

כזכור, בני זלפה רשמה את ההפסד הראשון שלה העונה במשחק האחרון של הסיבוב מול בני ערערה עארה ויודעת שעליה להשתפר לקראת המחזורים הקרובים שיהיו מכריעים עבורה במאבק העלייה. אם כך, אבו סאלח הוא חיזוק משמעותי להתקפת הקבוצה וישחק מעתה שוב יחד עם חברו לקבוצה הקודמת אחסאן חלבי שעשה את המעבר הזהה מהפועל דליה לבני זלפה לפני כשבועיים.

אימן אבו סאלח אמר ליאללה ספורט: "ביקשתי להשתחרר מהפועל דליה מהסיבות האישיות שלי ולאחר תקופה שקיבלתי מספר פניות, היום פנו אליי גם בני זלפה שהייתה הצעה מאוד אטרקטיבית ומאתגרת מבחינתי ולאחר שהם הצליחו לפתור את העניין מול הנהלת הפועל דליה על שחרורי אני שמח לעשות את הצעד ולהצטרף אליהם. מקווה שנצליח יחד במשימה".

#הפועלבניזלפה

כתבות נוספות