אחי נצרת סיימה בתיקו ללא שערים מול בית"ר ת"א רמלה ופספסה הזדמנות לצמצם פער בצמרת

לא מנצלת הזדמנויות: תיקו מאופס ומאכזב לאחי נצרת מול בית"ר ת"א רמלה.

משחק שלישי ברציפות שאחי לא מבקיעה שער ותוצאת תיקו רביעית ברציפות שרושמת קבוצתו של אדהם האדיה. לאחי נצרת הייתה תקוות לפתוח את השנה האזרחית עם ניצחון מתוק אמש(שני) על בית"ר ת"א רמלה שהיה יכול להיות מתוק במיוחד לאור ההפסד של הפועל תל אביב בשישי, אך חלומות לחוד ומציאות לחוד. הסטטיסטיקה גם הפעם אכזבה את אחי נצרת שלא הצליחה להבקיע את השער החשוב שיכול היה לתת לה ניצחון יקר שישבור את רצף תוצאות התיקו.

אחי קיוותה לפתוח את הסיבוב השני של הליגה עם ניצחון על בית"ר ת"א שכזכור היא זו שהנחילה לאחי נצרת הפסד ראשון ממש במשחק הראשון של העונה. אם כך, אדהם האדיה ושחקניו ניסו הכל במשחק היום כדי להכניע את האורחת ולחלוף על הפועל תל אביב בטבלה אך היא לא הצליחה לשנות משהו מהסטטיסטיקה הדלה שלה בהתקפה והסתפקה בתיקו כולו הפסד.

לא מנצלים הזדמנויות. שחקני אחי נצרת

חלון ההעברות עוד רגע נפתח ויש לקבוצה עבודה רצינית כדי לעצור את הבצורת בהתקפה שם יצטרכו אולי לשחרר שחקן אחד או שניים ולהביא שחקנים חיוניים להתקפה. חזרתו המיועדת של החלוץ עוביידה אבו רביע ועוד חלוץ או פליימייקר חדשים יכולים להיות פקטור חשוב מאוד להמשך הדרך שעשויים לקבוע האם הקבוצה תישאר בתמונת העלייה עד תום העונה.

אחי נשארה במקום השלישי עם 28 נקודות ובמרחק שתיים בודדות בלבדם מהפועל תל אביב וארבע מהמוליכה הפועל כפר סבא שגם היא מעדה השבוע וסיימה בתיקו. לאור איבוד הנקודות של שלוש הקבוצות המובילות של הליגה, באחי למרות התיקו יכלו להיות מעודדים אבל יהיו חייבים להיות פעילים מאוד בחודש ינואר בהיבט השינויים בסגל.

#אחינצרת

כתבות נוספות