ראמי דאהר שוחרר מכפר כנא, בקבוצה מחפשים חיזוק נוסף

שינויים בכפר כנא: ראמי דאהר שוחרר, בר שם טוב צפוי גם הוא לסיים באופן רשמי. הקבוצה מחפשת חיזוק ומעוניינת בקשר הפועל אכסאל ואיל חרבאוי.

הפועל כפר כנא שפתחה את העונה בצורה פנטסטית ודהרה בצמרת, איבדה גובה וסיימה את הסיבוב במקום השמיני כשבמאזנה 20 נקודות ולא הצליחה לנצח את שמונת המשחקים האחרונים שלה. כאמור בכפר כנא זיהו את נקודות החולשה של הקבוצה ועם פתיחת הפגרה החלו לפעול על מנת לעשות את השינויים הנדרשים בסגל הקבוצה.

מי שסיים את דרכו בקבוצה הוא הקשר ראמי דאהר שהצטרף אמש לאימוני אחווה כפר מנדא בליגה ב' ובנוסף אליו עשוי לסיים את דרכו באופן רשמי במהלך השבוע הקרוב גם החלוץ בר שם טוב.

יעבור ליעד חדש. דאהר

צילום: נזיה סולטאן

כמו כן הקבוצה מעוניינת לצרף קשר אחורי ומי שנמצא על הכוונת שלה הוא קשר הפועל אכסאל ואיל חרבאוי, אך מעברו מותנה באור ירוק מצד הנהלת הפועל אכסאל שתדון בנושא בימים הקרובים. במידה ולא יצליחו להשלים את מעברו, בכפר כנא יפנו למועמדים נוספים בעמדה זו.

מי שספג לאחרונה לא מעט ביקורות הוא השוער בשאר דאהר שבמשחקים האחרונים ספג כמות גדולה של שערים. בקבוצה סיפרו לגביו: "הוא נמצא בתקופה פחות טובה ואנחנו מזהים את זה, שוחחנו איתו וגם הוא מבין את זה אך מאמין בעצמו שישחזר את פתיחת העונה המצוינת שלו. עד אז תהיה מלחמה על המקום בשער, מי שטוב יותר ישחק".

לא מוותרים עליו כל כך מהר באכסאל. חרבאוי

צילום: נזיה סולטאן

#הפועלכפרכנא #הפועלאכסאל

כתבות נוספות